Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skin Cosmic dla Kodi 19+
A w fanfilm macie ustawione wyświetlanie źródeł w oknie?
I kolejna rzecz - czy macie zaktualizowany player do tmdbhelper - bo wraz z nową wersją FanFilm wyszła nowa wersja playera do tmdbhelper.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
dzięki Tomek za chęć pomocy.
Takie mam wersje:
Fanfilm 2023.01.06.4 - tak ustawione okno ze źródłami 
TheMovieDB Helper - 4.10.14 - dodano player fanfilm

ale u mnie to chyba rozwiązałem. Moja biblioteka była tworzona przez FanFilm i w pliku .strm
jest zapis plugin://plugin.video.fanfilm/?action=play&name=...
po utworzeniu biblioteki z TheMovieDB Helper plik .strm wygląda tak.
plugin://plugin.video.themoviedb.helper/?info=play&tmdb_id=... 
i to teraz działa.

Tomek, a jest możliwość w TheMovieDB Helper dodanie całej kolekcji do automatycznej aktualizacji jak w fan film czy tylko lista obserwowanych?? Bo tylko widzę opcje lista obserwowanych.

Jeszcze raz dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Masz stary tmdb helper. Ostatnia wersja to 5.0.48
Zacznij od jego aktualizacji.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
A tmdb helper nie używam. Twój problem natomiast był bardziej zawiązany z nieaktualnymi plikami strm fanfilm. Od nowej wersji z 6 stycznia jest tam drobna zmiana, ale przy aktualizacji biblioteki się samo ustawia prawidłowo wg nowego formatu

A adres do playera fanfilm masz ok. Ale nie wiem czy będzie działać z tak starą wersją tmdbhelper jak twoja.

Podziękowali: tasior55
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Tmdbhelper zaktualizowany, player chyba też i dalej bezpośrednio ze skórki czy tmdbhelper nie działa, przez Fanfilm wyswietla, fajnie było jak działało bezpośrednio z poziomu skórki bez wchodzenia w Fanfilm.

Jednak się udało...w konfiguracji playerow w Tmdbhelper w Playerze fanfilm przywróciłem domyślne ustawienia i działa z poziomu skórki, nie muszę wchodzić przez Fanfilm Wink
Odpowiedz
u mnie już działa z fan film. Musiałem tak jak Tomek doradził aktualizacje i na nowo wczytać całą bibliotekę filmów i seriali i teraz pięknie śmiga.

Dziękuje za poradę
Odpowiedz
REKLAMA:



Pytanko jak zaktualizować tmdbhelper - w opcjach mam wersje 4.10.14 i jak chce zaktualizować do najnowszej wyskakuje komunikat ze ta wersja jest połączona ze skinem Cosmic i nie można jej odinstalować.
Odpowiedz
Odinstalować skórkę, zainstalować tmdb, zainstalować skórkę

Podziękowali: Laczyslav
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
(06-09-2023, 08:41 PM)Tomek napisał(a): Odinstalować skórkę, zainstalować tmdb, zainstalować skórkę

wyskakuje mi błąd przy próbie aktualizacji do najnowszej wersji:" Nie można było spełnić zależności od script.module.jurialmonkey 1.7"

Zamotałem się już z tym Smile
Odpowiedz
Myślę, że automatyczna aktualizacja korzysta z niewłaściwego źródła niektórych zależności np. repozytorium Kodi, gdzie może być niższa wersja zależności od wymaganej przez skórkę.  Z reguły skórka zainstaluje się od razu automatycznie, jednak nie zawsze to działa automatycznie. Niekiedy mogą pojawić się problemy z zależnościami. Więc musisz zainstalować  zależności tj. dodatki dla skórki ręcznie tzn. szukamy pojedynczo wyświetloną wymagana zależność np.

script.module.jurialmonkey > Wersje > koniecznie wybieramy najwyższą dostępną wersję > klikamy OK  Dodatek (zależność) zostanie zaktualizowany do najwyższej wersji.  Tak robimy z wszystkimi wymaganymi dodatkami (zależnościami).

Oczywiście, tak jak napisałem powyżej, koniecznie na początku przy instalacji musisz wejść w zależności (Wersje), przewinąć do miejsca, gdzie znajdziesz script.module.jurialmonkey, niższą wersją zmień na 1.7 (lub wyższą gdy jest dostępna) następnie zatwierdź "OK" i zaktualizuj skórkę.

Pozdrawiam

Edit. Nie stosowałem tego przy tej skórce, ale przy Titan Vanilla oraz Titan MOD, ale zasada poradzenia sobie z takim problemem jest taka sama dla większości skórek.  Ewentualnie skorzystaj z porady zawartej tutaj, metoda druga:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Postępowanie przy problemach z zależnościami jest identyczne dla wszystkich skórek (oczywiście dla każdej skórki mogą być inne zależności, chodzi mi tylko o poradzenie z instalacją zależności, z tym dość często mogą być problemy przy instalacji skórki).

Podziękowali: ManyPL
1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości