Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CANAL+ BOX 4K
Ponieważ Canal+ Box zaczyna mi bardzo wolno chodzić poszukuję aplikacji którą wyczyszczę pamięć, usunę śmieci pozostawione przez programy i szybko zamknę nieużywane programy. Z góry dzięki
Skyshowtime, Prime Video, Disney+, HBO Max, Viaplay
Odpowiedz
REKLAMA:



Ja używam KillApps do zatrzymywania aplikacji.
Odpowiedz


Podziękowali: Sinel
Odpowiedz
Ta aplikacja KillApps byłaby dobra ale nie reaguje na polecenia z pilota.
Skyshowtime, Prime Video, Disney+, HBO Max, Viaplay
Odpowiedz
Dodam może jeszcze, że apkę opisaną w wątku:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Przez kilka lat stosowałem na telewizorach Android TV Sony i Manta, czyściła skutecznie i nie było żadnych problemów, podobnie jest na wspomnianym wcześniej Xiaomi Mi Box S. 

Na innym sprzęcie z Android TV nie testowałem aplikacji Clean Master for TV.

Pozdrawiam
Odpowiedz
zauważyłem ostatnio w boksie 4K tym z DVBT że bardzo jest ograniczony upload po wifi do około 5 mb a wcześniej miałem normalnie około 50, czy moglibyście u siebie sprawdzić czy to się stało po jakiejś ostatniej aktualizacji czy to akurat u mnie jest tylko tak? download pozostał bez zmian natomiast upload mam 10 razy mniejszy...

Wysłane z mojego CPH2083 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



Sprawdziłem i upload rzeczywiście jest bardzo wolny mam jakieś 3Mbit/s
Odpowiedz
(20-02-2023, 11:36 AM)martairafal napisał(a): Sprawdziłem i upload rzeczywiście jest bardzo wolny mam jakieś 3Mbit/s
dzięki, podejrzewam, że coś spaprali w oprogramowaniu, inne urządzenia na tym wifi uploadują mi tyle ile mam max czyli ok. 53


Wysłane z mojego CPH2083 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Mam kolejny problem z boxem Canal+.
Na SkyShowtime, podczas oglądania filmów obraz "zamraża" się na ułamek sekundy, w odstępach mniej więcej co około 30-60 sekund.
Na boxie Mecool KM6 obraz jest ostry i bez żadnych zacięć. Od rana grzebię w ustawieniach CANAL+ BOX 4K. Jakie mam wprowadzić zmiany w ustawieniach aby to wyeliminować? Już nie mam żadnych nowych pomysłów, co robić? Wywalić Canal+ i kupić jakiś porządny sprzęt?
Skyshowtime, Prime Video, Disney+, HBO Max, Viaplay
Odpowiedz
Też macie info że program do kanałów naziemnych przestanie działać 31 lipca?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości