Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
FanFilm - temat zbiorczy - błędy, problemy, zgłoszenia
Fascynujące. Najwyraźniej nie ma dla ciebie nowych filmów.
Tak jak dla nas nie ma od ciebie rzeczy o które proszę:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



Odpowiedz
Pełne logi - bez tego ani rusz - pkt 3 z poradnika:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
- coś ci blokuje połączenie z tmdb
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Odpowiedz
A po co chcesz to instalować? Czy ja ci kazałem? To dodatkowy player do wtyczki tmdbhelper.
Logi dalej nie takie o jakie prosiłem. Masz jasno podane co masz zrobić. Do czasu aż tego nie zrobisz prawidło nie jestem w stanie zlokalizować problemu.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Witam jak ustawić w fanfilm opcje widoku na stałe bo zmieniam na plakat ale zawsze druga strona wraca do widoku listy
Odpowiedz
REKLAMA:



Nic nie trzeba ustawiać bo Fanfilm w obecnej wersji nic nie zmienia sam. Kiedyś owszem miał ustawienie wymuszające widok dla konkretnych skórek (chyba dla estuary i confluence), ale obecnie tego nie ma. Za widok odpowiada tylko i wyłącznie skórka. Poczytaj tutaj - ktoś już miał podobny problem By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

a tu masz rozwiązanie:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
Wersja 2023.02.11.0
PTW 2023.01.11.0

FanFilm mam połączony z trakt. Fanfilm również tworzy mi bibliotekę. Jak ustawić żeby fanfilm nie pobierał z trakt filmów, które nie miały jeszcze premieri ich nie dodawał do biblioteki. Może w kodi jest jakiś dodatek żeby ukrywał te tytuły. Jest opcja ukryj filmy w kinie, ale to chyba dotyczy tylko wyszukiwania, bo czy ustawie wartość 1 lub 12 czy tak jak ustawiona standardowo 6 to i tak filmy przed premierą się pojawiają.
Dodam że taka opcja w serialach działa, nie wyemitowanych odcinki nie widać w bibliotece po emisji się pojawiają.
Odpowiedz
Na chwilę obecną nie ma takiej możliwości. Nie wiem nawet czy API trakt ogarnie w ten sposób listę filmów.
Listy filmów z trakt są pobierane w inny sposób niż te które są w wyszukiwania - tam jest możliwość wywołania zapytania z ukryciem tych co są w kinach - lista trakt zawiera wszystko. Natomiast odcinki które nie są opublikowane nie są przesyłane przez api trakt podczas aktualizacji. Tu się nie da teoretycznie wiele wymyśleć.

Podziękowali: tasior55
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
1
Odpowiedz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości