Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sunvell T95M
#1
Witam. Chciałbym prosić o pomoc z boxem Sunvell T95m. Mam go już jakiś czas i często gubił mi wifi. Postanowiłem że może update softu pomoże. Na mój błąd użyłem do tego USB Burning Tool a według użytkowników program ten nie wsółpracuje z tym boxem. W tej chwili mam przycisk do papieru ze świecąco na niebiesko diodą bo podczas update'u w 53% się zatrzymało z błędem ale nie pamiętam już jakim. W każdym razie przy próbie ponownego wgrania softu, na 2% wyskakuje błąd:

[0x10105002]Romcode/Initialize DDR/Read initialize status/USB Control setup error
Próbowałem trzech różnych kompów, tony kabli usb i nic.
Po podpięciu do kompa wykrywa jako WorldCup Device, USB Burning Tool wykrywa więc jakiś tam kontakt z urządzeniem jest. Próbowałem wrzucić soft poprzez Burn Card Maker Ale nie wiem nawet czy robie to dobrze. Poszło pare różnych softów. Na każdym zero reakcji. Jest tutaj ktoś z doświadczeniem z tym boxem kto mógłby mi pomóc ?

EDIT:
Wygrzebałem gdzieś w necie poradnik do naprawy
Download this Firmware: https://mega.nz/#F!jtxTUJzB!ctGcHotn6CVI0mn5KbDdZg it's not the original firmware but there is no Android 6.01 firmware for T95m (S905X) available for download.
Extract the downloaded zip file.
Build your own rescue sd card with Amlogic Bootcardmaker. Choose the u-boot.bin.sd.bin from the extracted directory. Choose format and partition. Click on "Make"
Copy all the 6 Files inside the T95X-2G-1014 directory to the sd card. Put this in your T95m Box and insert the power plug.
It will start to install automaticly. You have to push out the sd card directly after the install is complete. (The screen will turn to black)

The first start need's a few minutes, you have to wait 
Update ruszył ale po update stoi na boot logo od 20 minut.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
USB burning tool współpracuje ze wszystkimi urządzeniami opartymi o AMLOGIC czyli z twoim też. Jeśli znajdziesz odpowiedni soft to powinno pójść gładko - wiele boxów tym uratowałem. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jest w tym boxie przycisk reset? Zawsze możesz próbować uruchomić na tym LibreELEC/CoreELEC.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Odpowiedz
#4
Tak jak pisałem, możesz jeszcze się ratować LibreELEC/CoreELEC.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
Niestety nie ruszy LibreELEC, próbowałem na wszystkich dtb.img :/ Wiesz może czemu box nie startuje mimo wgranego poprawnie softu?
Odpowiedz
#6
Z perspektywy pierwszego posta próbujesz zainstalować firmware do boxa T95X a piszesz że masz model T95M więc tu już jest pewna rozbieżność. Kolejna sprawa to podaj dokładne specyfikacje tego boxa z tego co trochę przeglądałem jeden model może zawierać 1G RAM lub 2G to z grubsza pomoże ustalić co możesz do niego wgrać oraz jaki LE/CE i dtb.
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości