Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wizja TV XBOX ONE problem
#11
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Odpowiedz
#13
Niestety nie mam xboxa i nie wiem czy da się tam normalnie z ZIP instalowac. Musi ci odpowiedzieć ktoś z Xboxem Sad

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Podziękowali: guttivr6
Odpowiedz
#14
instalujesz zip normalnie z pendrive czekasz pare sekund i dodatek zainstalowany sprawdzilem przed chwilą ale czy działa to nie wiem nie mam danych

Podziękowali: guttivr6
Odpowiedz
#15
(18-07-2018, 09:01 PM)Jaca napisał(a): instalujesz zip normalnie z pendrive czekasz pare sekund i dodatek zainstalowany sprawdzilem przed chwilą ale czy działa to nie wiem nie mam danych

Dziękuje Ci bardzo Smile
Odpowiedz
#16
(25-07-2018, 03:44 PM)guttivr6 napisał(a):
(18-07-2018, 09:01 PM)Jaca napisał(a): instalujesz zip normalnie z pendrive czekasz pare sekund i dodatek zainstalowany sprawdzilem przed chwilą ale czy działa to nie wiem nie mam danych

Dziękuje Ci bardzo Smile

Działa Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Siema!
Ma ktoś może namiar na nową wtyczkę wizjatv, przekopałem neta i te co znalazłem nie działają a i kodiver już padł! Z góry dziękuję za pomoc!
Odpowiedz
#18
Kodiver to chyba od dawna nie działał. Na m-TVGuide możesz korzystać z wizja tv.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#19
U mnie też nie działa
Odpowiedz
#20
Ja używam na 3 urządzeniach. Na telefonie i PC działa bez problemu natomiast fire tv padło. Zawsze bez względu który kanał włączę ucina po 4sec. Problem z wtyczką czy szukać problemu gdzieś indziej?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości