Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android TV czy zwykły android na Mecool m8s Pro L ?
#1
Cześć,

Właśnie dotarł do mnie Mecool Pro L wersja LB z remote voice.
Na pokładzie jest zainstalowana stockowa wersja Android TV.

Zastanawiam się nad aktualizacją(zmianą) na wersję zwykłego Nexus ROM Androida.
Była by to wersja Magendaza ze strony Freaktab

I teraz pytanie, czy taką wersję Androida da się obsługiwać pilotem, czy trzeba mieć myszkę?
Czy jednak lepiej pozostać przy Androidzie TV, ale zaktualizowanym też z tej strony?

Pewnie Android TV jest bardziej nastawiony na obsługę za pomocą pilota.
Ale nie mam tego, jak sprawdzić przy zwykłej wersji.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Możesz obsługiwać pilotem bez problemu. Ja jednak wole wersję ATV, która jest tak jak mówisz w pełni przystosowana pod obsługę pilota.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
(24-11-2018, 09:10 AM)mjw napisał(a): Możesz obsługiwać pilotem bez problemu. Ja jednak wole wersję ATV, która jest tak jak mówisz w pełni przystosowana pod obsługę pilota.

mjw, może wiesz jak w romie Nexus ATV wyprowadzić przycisk wyłączenia urządzenia ? Jako sterowanie używam głównie klawiaturki i8, która niestety nie posiada przycisku wyłączania, więc jedyną opcją jest wyłączenie urządzenia pilotem lub smartfonem. Gdyby w launcherze można było wyprowadzić przycisk wyłączania urządzenia, można byłoby zrobić to również klawiaturką [Obrazek: wink.png] .
Odpowiedz
#4
A czy przypadkiem CTRL+ALT+DEL nie wywoła okna zamykania? czy bardziej chodzi ci o click i off
Odpowiedz
#5
(25-11-2018, 12:55 AM)Jaca napisał(a): A czy przypadkiem CTRL+ALT+DEL nie wywoła okna zamykania? czy bardziej chodzi ci o click i off

Niestety CTRL+ALT+DEL nie wywołuje u mnie okna zamykania, a chciałbym obojętnie w jaki sposób wyłączać urządzenie klawiaturką. Dzięki za próbę pomocy. Pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
zobacz co robi consola , reboot, lub   adb shell reboot -p , moze uda mi sie znaleść co i jak ,było by dobrze jak byś podesłał mi kopie lunchera 

tam wiecej jest napisane przynajmiej ja coś zobacze
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Ja też się zastanawiałem nad zmianą stockowego ATV na nexusowego w moim M8S Pro+. W tym celu nawet rozkręciłem boxa aby sprawdzić wersję pamięci. Po tym jednak stwierdziłem że to bez sensu, nic na tym nie zyskam, bo stock działa bardzo płynnie. Zmieniłem jedynie stockowy launcher na ATV LauncherPro By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i box zajefajnie na tym hula. Polecam! Wink
Odpowiedz
#8
Póki co postanowiłem zostawić stockową wersję Androida TV.
Zobaczę, jak będzie się spisywać.

Jedyne co, to wywaliłem TV Center i zainstalowałem Kodi.
Odpowiedz
#9
(27-11-2018, 01:02 PM)Spark napisał(a): Póki co postanowiłem zostawić stockową wersję Androida TV.
Zobaczę, jak będzie się spisywać.

Jedyne co, to wywaliłem TV Center i zainstalowałem Kodi.

A ja używam i to i to  Big Grin Bo obydwa hulają dobrze  Wink
Odpowiedz
#10
Photo 
Witam mi przy instalacji wywala taki blad prosze o pomoc
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości