Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[patched] TVP VOD
#61
(29-06-2018, 04:39 PM)PeterMac napisał(a): c0d34fun - mozna liczyć na wersje 1.1.3 patchniętą Smile ? z góry serdeczne dzięki.

Wrzucona.

Podziękowali: piskor, PeterMac
Odpowiedz
REKLAMA:



#62
(29-06-2018, 06:24 PM)c0d34fun napisał(a):
(29-06-2018, 04:39 PM)PeterMac napisał(a): c0d34fun - mozna liczyć na wersje 1.1.3 patchniętą Smile ? z góry serdeczne dzięki.

Wrzucona.
Co ta wersja zmienia w stosunku do poprzedniej? Czy można prosić o wersję z literką "m", mobile?
Odpowiedz
#63
(30-06-2018, 12:13 PM)bigos napisał(a): Co ta wersja zmienia w stosunku do poprzedniej? Czy można prosić o wersję z literką "m", mobile?

Według sklepu: Optymalizacja działania aplikacji
Odpowiedz
#64
Od kilku dni wszystkie filmy w aplikacji TVP VOD się zacinają...czy to wina tej konkretnej wersji co została Patchowana czy ogólnie serwery tvp szlag trafił ?
Odpowiedz
#65
Szkoda tylko , ze blokada regionalna jest nadal aktywna . Ja osobiscie wiem jak ten problem ominac , ale moi znajomi nie poradza sobie z tym fantem .Oczywiscie dotyczy to tylko osoby ogladajace tvp vod poza granicami kraju . TV Player patched jest juz bez blokady . Pozdrawiam .
Odpowiedz
#66
This bin expired 3 days ago.

Czy mozna liczyc na odswierzenie linku ?
z gory dziekuje i Poizdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#67
Zaktualizowane.

Podziękowali: PeterMac
Odpowiedz
#68
(25-08-2018, 09:21 AM)mindenminden100 napisał(a): Szkoda tylko , ze blokada regionalna jest nadal aktywna . Ja osobiscie wiem jak ten problem ominac , ale moi znajomi nie poradza sobie z tym fantem .Oczywiscie dotyczy to tylko osoby ogladajace tvp vod poza granicami kraju . TV Player patched jest juz bez blokady . Pozdrawiam .
Gdzie jest bez blokady bo ta co mam jakoś ma nadal blokadę

Wysłane z mojego SM-N950 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#69
Również poszukuję apki bez blokady.
Posiada ktoś taką wersję ?
Odpowiedz
#70
Android Mobile zaktualizowana do najnowszej wersji (1.1.4)
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości