Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aplikacja do orientacji ekranu xiaomi tv box
#1
Witam. Szukam działającej aplikacja do zmiany orientacji na xiaomi tv box. Mam kilka aplikacji spoza sklepu Play które nie uruchamiają się prawidłowo na boxie. Próbowałem Rotation control pro mam wykupiona ale niestety na xiaomi tv box nie działa. Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Używam tej aplikacji: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: arkady1964
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Dzięki, działa
Odpowiedz
#4
(08-12-2018, 10:08 PM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Zgadza się, też używam tej apki, spisuje się bardzo dobrze. Zaczełem jej używać na telewizorach Android TV Sony i Manty, gdy okazało się, że aplikacja zainstalowana z pliku APK przeznaczona na "zwykłego Androida" działa prawidłowo do momentu kiedy przechodziła na auto odtwarzanie (Autoplay). Wtedy zmieniał się tryb wyswietlania obrazu tj. obraz był przechylony.

Klip z YouTube szerzej przedstawiający rozwiązanie tego typu problemów z aplikacjami:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Set Orientation  1.1.4 (wielkość pliku APK, BARDZO MAŁA, około 0,1 MB), plik APK jest do pobrania stąd:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Po załaczeniu aplikacji trzeba wybrać z wyświetlonej listy:

landskape (krajobraz) i zatwierdzić OK

Aplikację sprawdziłem i działa bez problemu na Android TV, Sony i Manta.
Uwaga. Zaznaczam, że aplikacja Set Orientation powinna działać też na większości telewizorów z Android TV. Oczywiście powinno ją się instalować jak jest potrzebna, ja musiałem ją zainstalować, aby aplikacje ze "zwykłego Androida"  prawidłowo działały na na moim Android TV.

Jest wiele aplikacji instalowanych z pliku APK przeznaczonych na "zwykłego Androida" które mogą wymagać trybu landskape np. gdy się instaluje gry z Androida na telewizorze (obraz gry nie obraca się do poziomu), wtedy apka Set Orientation  1.1.4 może okazać się bardzo przydatna.

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
Hej, a czy jest aplikacja która pozwala zrobić na mi box odbicie lustrzane?
Jest pewna transmisja od przyjaciół ze wschodu którą nadają w odbiciu lustrzanym

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#6
Tivi mate ma mieć tę funkcje ale kiedy to niewiadomo.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Było by super bo akurat z tej apk korzystam. Ale jeśli nie ma konkretnych dat to może to być "nigdy". No nic, trzeba być dobrej myśli...

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości