Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool KM9
#11
@Danio tutaj wychodzi za ok 185 złotych By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
cena $48.99 widoczna jest w koszyku Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Szkoda, że nie ma na Allegro. Nigdy nie kupowałem w zagranicznyvh sklepach internetowych i jestem zielony, wolę nie ryzykować. Napaliłem się na tę skrzyneczkę.
Odpowiedz
#13
Płacisz paypalem. Gearbest jest b. solidny, mi ostatnio jak pilot nie działał to zaproponowali od razu albo wymianę albo 8 dolców na ich koncie do wykorzystania - oczywiście wziąłem 8 dolców, dołożyłem 2 i kupiłem lepszy.
Towar dochodzi w 2-3 tygodnie, nigdy na gearbest nie miałem żadnych problemów. Wszystko przychodziło sprawne.
BTW - wiesz że na allegro masz to też z gearbest i tym podobnym, ale z polskim pośrednikiem który i tak za nic nie odpowiada....
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
Ja to wszystko wiem, ale nie mam konta w banku. Na Allegro zawsze płacę przelewem tradycyjnym (bloczek) albo biorę za pobraniem.
Odpowiedz
#15
(13-11-2018, 10:26 AM)mjw napisał(a): Teraz już wszystkie Mecoole przychodzą z Android TV.

Nie do końca, mój M8S Pro L przyszedł ze zwykłym andkiem
Odpowiedz
#16
To dziwne, bo te z Voice Control wszystkie są z ATV.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Witam ponownie. 
Co do wydajnosci procesora S905X2... Jeden z Użytkowników na Youtube umieścił filmik i ten procek (konkretnie w przypadku Mecool KM9) wykręca w Antutu ponad 46 tysiecy punktów. Nie jest to może 83 tysie jak pisałem wcześniej, ale uważam, że i tak będzie dobrze. Przynajmniej porównując do poprzednich modeli procesorów dostępnych w TV Boxach.

Pozdro. 

Aaaaa... Dodam jeszcze, że box obsługuje pełne 4k aplikacją Youtube i jakieś tam Wink HD 5.1 na Netflix-ie Smile
I domyślnie miał zainstalowany ATV.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#18
No i doczekałem się, Mecool KM9 jest już u mnie Smile
Powiem tak, nie licząc braku Chromecast-a (ale z tym bez problemu poradziłem sobie instalując dodatkową apkę), trochę niskiej szybkości neta po WiFi TYLKO w paśmie 2.4 Ghz (down +- 16 Mb, update podobnie) na 5 Ghz kręci na maxa (w moim przypadku +- 70 Mb) i ostatnio powstałym problemem z odtwarzaniem Netflix-a..... Cała reszta to bajka. Po prostu ta mała chińska skrzyneczka miażdży mojego dotychczasowego Xiaomi Mibox-a  Big Grin
Gry typu Asphalt, Hearthstone, działają wzorowo. Sterowanie głosem malina. Nowy Aptoide for TV działa cacy łącznie ze sterowniem głosem. Apka HBO GO ATV również. W aplikacji Morpheus TV działa wybieranie głosowe. Kodi działa wzorowo.

Nowy i szybki procesor robi swoje. Pomaga mu spora ilość RAMu i zacna jak na potrzeby smart TV ilość ROM. Poinstalowalem prawie wszystko co chciałem i jeszcze zostało 19GB wolnej przestrzeni  Heart
Nie żałuję ani trochę zakupu. 


Aaaa. . Trochę krzaczy się przeglądarka Firefox for TV - ATV. Ale to pikuś, przynajmniej można ją pobrać w przeciwieństwie do Miboxa.

Edit:
Oczywiście Youtube w 4k, i Netflix póki się nie wykrzaczy materiał dostępny pokazuje "HD". DRM info pokazuje Widevine L1

Podziękowali: Łonogrzmot
Odpowiedz
#19
Zanim Netflix spadł z rowerka w KM9 to śmigał w 4k. Wink
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#20
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości