Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M8S Pro+ i najnowsza aktualizacja YT = problem
#1
Panowie, pytanie do posiadaczy M8S Pro+ w wersji stockowej. Czy u Was też najnowsza wersja (z października) YT się wywala ? U mnie niestety tak i to bardzo często   Undecided W momencie odinstalowania aktualizacji problem mija. W starszej wersji YT podczas startu ma czerwone tło, w nowej aktualizacji białe. Nie mam pojęcia o co kaman. Przez to YT nie mogę włączyć automatycznych aktualizacji apek, bo zaraz się YT aktualizuje i znów problem. Szlag...  Dodgy
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Co prawda mam innego boxa ale powiem Ci, że ten problem jest na prawie każdym urządzeniu.
U mnie najnowsza wersja YT w ogóle się nie odpala - od razu crash.
Ostatnia która u mnie działa prawidłowo to wersja 2.02.14
Jeśli chcesz się tym pobawić to tutaj znajdziesz wszystkie wersje:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dodatkowo możesz też zgłosić problem do googla, może gdy zrobi to więcej osób to zareagują Tongue
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: muzior
Odpowiedz
#3
Mam ten sam problem od kilku miesięcy, co prawda na ATV Nexus na tym samym boxie. YuoTube zawiesza się czasem po kilku sekundach od uruchomienia. Polecam aplikacje Smart YouTube TV, trzeba sciągnąć apke. Wątek tutaj By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. działa ok, od YouTuba niczym się nie różni. Apke pobieram z By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: muzior
Odpowiedz
#4
Dzięki! Po punkciku dla Was. Czyli ten problem dotyczy nie tylko Mecoola. Pozostaje czekać na aktualizację, a tym czasem używać wersji fabrycznej. Ta działa bez problemów Wink Szkoda że nie można wyłączyć automatycznej aktualizacji tylko dla apki YT. Chyba że o czymś nie wiem ? Nie znalazłem w każdym razie takiej opcji.
Odpowiedz
#5
Musi być opcja wyłączenia aktualizacji. Nie wiem jak to tam u ciebie wygląda ale po wejściu do Sklepu Play > Moje gry i aplikacje > YouTube po kliknięciu na takie 3 pionowe kropki jest opcja "Autoaktualizacje" wystarczy to odznaczyć.
Odpowiedz
#6
Taka opcja jest w wersji aplikacji na telefony i tablety ale na android tv tego u siebie nie widzę. Właśnie to sprawdziłem. Nie ma kropek na żadnej apce :/
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
A ogólnie w ustawieniach sklepu jest opcja by wyłączyć auto-aktualizacje?
Będzie się to tyczyć wszystkich aplikacji ale coś za coś Tongue
Najwyżej ręcznie będziesz pozostałe apki aktualizował.
Odpowiedz
#8
Musiałem wyłączyć auto aktualizację i robię to ręcznie. Nie mam pojęcia czemu opcji aktualizacji dla pojedynczych aplikacji nie ma w android tv.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości