Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
#91
(19-12-2018, 04:27 PM)suarez23 napisał(a): @lear YT działa również w wersji na ATV. Musisz po prostu zainstalować starszą wersję (np. 2.02.14) i wyłączyć automatyczne aktualizacje. Jako że YT jest preinstalowany automatycznie po wgraniu romu ATV musisz wcześniej mając uprawnienia ROOT (np, przy pomocy ES Explorer) usunąć apkę YT instalowaną automatycznie.
Tak czy inaczej za parę dni pojawi się rom ATV bazujący na najnowszej wersji softu - to ponoć ma wyeliminować problemy z DRM
Sorry, ale muszę zapytać. Skąd masz tę informację? Masz może jakiś link pod ręką?

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#92
Witam na moim MECOOL M8S PRO+ po odinstalowaniu netflixa i zainstalowaniu tej wersji "netflix-4.16-200147-release" można wreszcie oglądać. Dzięki. Smile
Odpowiedz
#93
(19-12-2018, 04:40 PM)eagleeyetom napisał(a):
(19-12-2018, 04:27 PM)suarez23 napisał(a): @lear YT działa również w wersji na ATV. Musisz po prostu zainstalować starszą wersję (np. 2.02.14) i wyłączyć automatyczne aktualizacje. Jako że YT jest preinstalowany automatycznie po wgraniu romu ATV musisz wcześniej mając uprawnienia ROOT (np, przy pomocy ES Explorer) usunąć apkę YT instalowaną automatycznie.
Tak czy inaczej za parę dni pojawi się rom ATV bazujący na najnowszej wersji softu - to ponoć ma wyeliminować problemy z DRM
Sorry, ale muszę zapytać. Skąd masz tę informację? Masz może jakiś link pod ręką?

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

U mnie działa w ten sposób już od roku i wszelkie przewalanki z DRM nie mają na to wpływu. Możęsz poczytać forum freaktab (angielskojęzyczne). YT na ATV działa w ten sposób BEZ ZARZUTU. Musisz jednak pamiętać o wyłączeniu automatycznych aktualizacji bo kiedy YT zaktualizuje się na trochę nowszy to wysypuje się po minucie działania.
Jeszcze raz krok po kroku:
1) wyłącz automatyczne aktualizacje
2) odinstaluj aktualizacje YT (wróć do podstawowej wersji)
3) zainstaluj ES File Explorer
4) w ES File zaznacz opcję ROOT - wtedy masz dostęp do plików na urządzeniu
5) znajdź w którymś z katalogów (robiłem to rok temu więc nie pamiętam którym) plik apk youtuba i usuń go.
6) reboot i zainstaluj wersję 2.02.14
Odpowiedz
#94
Czy u was też Netflix przy wchodzeniu aplikację wywala błąd UI-800-3 ? Pacjent M8S Pro+. Jakiś czas temu działało dobrze. Jakaś rada ?
Odpowiedz
#95
(20-12-2018, 07:49 PM)muzior napisał(a): Czy u was też Netflix przy wchodzeniu aplikację wywala błąd UI-800-3 ? Pacjent M8S Pro+. Jakiś czas temu działało dobrze. Jakaś rada ?

Przeczytaj, proszę kilkanaście ostatnich wpisów w tym właśnie wątku... A wszystko stanie się jasne  Wink
Odpowiedz
#96
Najprostszy i najszybszy sposób na Netflix HD to instalacja CoreELEC według sposobu @DenDy i wtyczka Netflix do Kodi. Wtedy mamy HD bez problemu. Trzeba czekać aż majfrendy coś wymyślą z DRM.

I proponuje: czytać, czytać i czytać posty. Wink


Ewentualnie zrobimy tu drugą elektrodę i będziemy banować wszystkich z takim samym pytaniem. Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#97
Przeczytałem ale niewiele z tego wiem. No nic, dziś skasowałem sobie niepotrzebnie liboemcrypto.so. Czy ktoś ma zachowany ten plik do M8S pro+ i mógłby mi przesłać ? Znalazłem jakiś w sieci ale nie wiem czy to od tego boxa. Teraz zamiast L1 pokazuje mi L3. Czy jest szansa przywrócić oryginalne DRM ?
Odpowiedz
#98
Mogę Ci przesłać ten plik ale z nim nie odpalisz większości. Nie śmiga z tym plikiem wtyczka HBO, Netflix. Nie śmigają apki typu ipla, player, showmax itp. Więc po co Ci plik, który identyfikuje box jako zbanowany przez google? Nawet ponowna instalacja Burn Key apk przywróci ten plik - pytanie tylko po co.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#99
Ipla, Player u mnie działa od zawsze a z Netflixa nie korzystam. Po prostu chcę przywrócić boxa do stanu pierwotnego bo niepotrzebnie to usunąłem Sad Będę wdzięczny za podesłanie tego pliku. Mój email muzior67@gmail.com
Odpowiedz
@muzior uruchom tę apkę By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ale generalnie nie musisz bo to nic nie zmieni w certyfikacji bo box dalej będzie zbanowany. Przywróci to plik i tyle.

Podziękowali: muzior
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości