Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s pro+ i błąd Netflix tvq-pb-103 (2.10.0)
Dzięki. Punkcik dla Ciebie Wink Co to znaczy że zbanowany ? Przez Netflixa ? Google ? Ale czy DRM L1 powróci ?

Nie bardzo wiem o co chodzi z tym Burnkey Tools. Zainstalowałem, uruchomiłem ale ten plik się nie nadpisał. L3 jak było tak jest, a L1 nie wróciło, czyli d*pa Sad Nie wiem, czy ewentualna reinstalacja oryginalnego systemu może go przywrócić do stanu fabrycznego ?
Odpowiedz
REKLAMA:



Ktoś pomoże ?
Odpowiedz
Tak - google zbanował klucze L1 dlatego nie działa np Netflix. Wieczorem mogę Ci podesłać ten plik z DRM, nie ma problemu. Instalacja romu od nowa też przywróci plik ale nie ma sensu. Przypomnij się wieczorem.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
@mjw no to się przypominam Smile
Odpowiedz
Z tego przypominania nic nie wyszło, więc jeszcze raz pytam. Może ktoś z kolegów ma zachowany oryginalny plik liboemcrypto.so, lub cały katalog Lib z M8S Pro Plus i zechciałby podesłać ?
Odpowiedz
@muzior By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: muzior
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



Czy są jakieś postępy z odblokowaniem urządzenia ?
Odpowiedz
Ja odblokowalem w ten sposób że sprzedałem Pro Plus L i kupiłem Mi Box Wink
Odpowiedz
(24-12-2018, 12:08 AM)farben napisał(a): Ja odblokowalem w ten sposób że sprzedałem Pro Plus L i kupiłem Mi Box Wink

Już wszyscy to wiemy... Brawo...   Big Grin

Xiaomi MiBox rządzi, jest the best, najszybszy najładniejszy i w ogóle malinowy  Tongue

Poczekaj tylko, aż wolna przestrzeń pamięci ROM spadnie Ci poniżej 700 MB   Wink
A uwierz mi, że szybciutko się to stanie.
Odpowiedz
Dobrze że w innych nigdy nie spadnie bo po co instalować coś co nie działa Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości