Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi a streaming tv z płatnych usług
#1
Witajcie piszę pierwszy temat bo mam problem który siedzi mi w głowie. 
Chce zakupić od Listopada A5X MAX+ Smart tv: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Początkowo testowałem na telefonie z androidem z kodi chyba wersją 17 streaming telewizji z tymi wtyczkami:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. oraz By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. ale niestety wiele kanałów nie działało, a posiadam wykupione pakiety w ipli, playerze i wp pilot. 


I tutaj jest moje pytanie: Czy w kodi jest możliwość podpięcia streamingu kanałów TV w kodi z mojego konta player/ipla/wp-pilot oraz stworzenie jednej pełej listy kanałów TV jakie są w player/ipla/wp-pilot by nie latać/skakać po wtyczkach?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Ipla i WP pilot napewno podepniesz pod M tv guide co do playera to juz gorszy temat Xd
Odpowiedz
#3
A powiedz mi jeszcze taką rzecz. w KODI jak połączę konto WP-Pilot tak jak pisałem, to będzie możliwość zaprogramowania nagrywania np jak to jest przykładowo w NC+ poprzez EPG żeby nagrał się jakiś program?
Odpowiedz
#4
Będziesz mógł nagrywać w podobny sposób.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#5
(15-01-2019, 09:24 AM)gzenio22 napisał(a): Ipla i WP pilot napewno podepniesz pod M tv guide co do playera to juz gorszy temat Xd

Jest gdzieś na forum opisane jak podpiąć konto IPLA pod m tv guide? Chętnie bym skorzystał.
Odpowiedz
#6
Sad 
Normalnie wpisujesz w opcjach login i hasło jako epg może być forumowe kodi w pigułce.
Ale niestety działają tylko kanały firmowane przez polsat tzn play,cafe,doku, viasat itp bo reszta ma zapodane DRM...
Oczywiście pewnie można by dodać obsługe DRM do mtvguide pod kodi 18 tylko że nie ma kto tego zrobić Sad

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Czyli sportowe kanały Eleven nie odpalę?
Odpowiedz
#8
100% to nie wiem bo mam pakiet za 20zł bez eleven ale np national geographic,history, wszystkie discovery nie działają...

Podziękowali: ssooqq
Odpowiedz
#9
Nie ma, to jak cytat z cytatu w cytacie, niech żyje czytelność w postach!  [Obrazek: g070.gif]

@mjw dzięki za zrobienie porządku, z tymi "przecytowanymi" wpisami  [Obrazek: n020.gif]
Odpowiedz
#10
@Łonogrzmot specjalnie dla Ciebie Wink

Podziękowali: Łonogrzmot
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości