Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
co to jest kolego
script.sx05re.launcher-2.2-S905
REKLAMA:



@rakud29 jest to emulator do starych gier konsolowych.
Jest już dostępna nowa wersja CE (auto-update zrobi się w przeciągu najbliższych godzin).
Można używać pliku remote.conf. Wystarczy go wgrać na główną partycję //COREELEC (tam gdzie jest plik dtb) lub do /storage/.config/remote.conf
Jeśli ktoś nie wie jak wyciągnąć gotowy plik remote.conf z androida to zapraszam do poradnika w pierwszym poscie.
Panowie wiecie jak zrobić, aby mi odhaczało obejrzane odcinki? Na androidowym kodi mam przy obejrzanym materiale "ptaszka", a na CoreELEC nic się nie dzieje:

[Obrazek: d7418d8b6d8ff.png]
W coreelec na pewno działa, zmień widok listy albo włącz oznakowanie obejrzanych w skórce jeśli taka opcja dostępna. Tyle prostych możliwości...

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Na niektórych skórkach trzeba samemu w opcjach skórki włączyć znaczniki stanu oglądania. Tak ma bodajże aenon, eminence mod, mimic

@ssooqq - a czy na coreelec filmy są w bibliotece kodi czy w jakiejś wtyczce? Czy np. w bibliotece ale zaimportowane z Netflix albo z innej wtyczki streamującej? Kodi nie oznacza stramów znajdujących się w bibliotece.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



@Tomek Seriale oglądam z wtyczki Telewizja Polska (SD-XBMC) - player. Szukałem w opcjach skóry, ale nic nie ma na temat obejrzanych materiałów.
Przy oglądaniu streamów to wtyczka musi umożliwiać oznaczenie jako obejrzany - możliwe że sdxbmc ma kod tak spisany że działa pod androidem a pod innymi "linuksowymi" wersjami nie - zdarzały się takie rzeczy wcześniej...

Podziękowali: ssooqq
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Dziękuję bardzo za informacje. Korzysta może ktoś z tej wtyczki na CoreELEC i się wypowie? Nie wiem czy jest sens szukać dalej rozwiązania.
@ssooqq ja używam sd-xbmc na CE i wszystko działa idealnie, ptaszki są Tongue
Co prawda ja używam skórki eminence 2 mod (w większości defaultowe ustawienia).

Podziękowali: ssooqq


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości