Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wtyczka Real-Debrid wersj 0.0.7
#1
Jakimś cudem dostaliśmy dostęp do API więc możemy udostępnić nową wersję naszej wtyczki. Big Grin

0.0.7 
- funkcja zarządzania torrentami,
- funkcja podglądu statusu pobierania i informacji o torrencie,
- przenoszenie pobranego torrenta do my downloads,
- możliwość dodania własnego API w ustawieniach wtyczki.

Krótko mówiąc możemy już z poziomu wtyczki przenosić pobrane torrenty do my downloads. Możemy też sprawdzić status pobierania torrenta, rozmiar pliku, prędkość pobierania, datę pobrania, itp. 

Wszystkich posiadających konto real-debrid zapraszam do testów. Smile



Poradnik instalacji: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Podziękowali: levider
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
@mjw  temat stary ale nie chce zakładać nowgo - myślę nad real-debrid i tu pytanie czy w incursion/elysium/covenant z real-debrid jest więcej linków z lektorem/napisami pl?
Zaczeliśy oglądać 13 reasosn why i jest tylko 1 link do openload z lektorem i jak wiadomo dość szybko kończy się przepustowość :/
Odpowiedz
#3
Real-debrid (ogólnie debridy wszelkie) nie działa tak, że daje więcej linków. Real-debrid wykorzystuje istniejące "darmowe" linki i umożliwia dostęp do tych darmowych źródeł na zasadzie premium (szybsze pobieranie, brak limitów czasowych, pierwszeństwo, nie trzeba parować się z serwisami).
Więc przez realdebrid linków na pewno nie będzie więcej, a wręcz mniej, bo real-debrid nie obsługuje wszystkich dostawców strumieni.
Jednak obsługuje openload, vidoza, stremango, streamchery (i jeszcze inne też), więc te co pojawiają się najczęściej.
Odpowiedz
#4
Ojej, wykupiłem dla testu na miesiąc, z myślą że to mi da coś więcej Smile Brak wyszukiwarki więc chciałem wrzucić linki z pebx i zonk! Nie obsługuje żadnego hostingu dla linków które znalazłem. To chyba najgorzej wydana kasa jak do tej pory, twojlimit bije ich na głowę, posiada wyszukiwarkę więc tak naprawdę nie potrzebne dodatkowe strony typu pebx... Niestety nie ma integracji z wtyczkami jak FanFilm
Odpowiedz
#5
FanFilm, Seren, Gaia... prawie wszystkie korzystają z resolvera więc i z RD. Wystarczy w ustawieniach danej wtyczki.
W przypadku FF wchodzisz w ustawienia -> konta -> ustawienia resolveurl -> universal resolvers -> real-debrid authorize my account.

Ja natomiast do RD preferuję torrenty, wrzucasz, czekasz kilka sekund i oglądasz z ich serwera przy okazji nic nie udostępniając.
Porównujesz twójlimit do RD, który nie ma LIMITÓW GB i ma chmurę torrentową, integrację z wtyczkami do Kodi i różnymi aplikacjami jak TeaTV czy Ceyberflix i to za €4/msc? No według mnie to RD pod każdym względem lepszy od od twójlimit.  Cool
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Gdyby była wtyczka do twojlimit typu nopremium czy real-debrid wystarczyłoby mi bo ściągnięte pliki na ich serwer można normalnie oglądać bezpośrednio z ich serwera, niestety na tą chwilę trzeba ręcznie tworzyć listę. Pisałem kiedyś w tej sprawie do autora osobnych wtyczek ale pewnie brak czasu nie pozwala na dodanie twojlimit :/

Dawno już wyrosłem z torrentow, jakiś dobry serwis z torrentami?
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Wydaje mi się, że to w interesie dostawcy twójlimit jest stworzenie wtyczki do Kodi, wszak kasiurkę biorą to korona nie spadnie aby usprawnić działanie serwisu. Smile
Stron z torrentami jest mnóstwo, rarbg, kickass, agusiq etc.
RD to coś bez czego nie wyobrażam sobie na chwilę obecną korzystania z Kodi plus NAS w domu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
Toż to wszystko krzaki i pewnie jeden właściciel Wink Do nopremium i rapideo też nie ma oficjalnych wtyczek Smile

Edit:
Ok dałem sobie spokój z torrentami, po researchu wyszukalem kilkadziesiąt stron z podobnymi nazwami które jak mniemam w 99,99% są fejkami które tylko czekają na jakiś smsik premium lub inną kaskę Smile Jak już znalazłem właściwą okazuje się że ma dziwny limit 3 pobranych torrentow na dzień w wersji "zwykły użytkownik". Jak już pobrałem te 3 torrenty i wrzuciłem na RD to się okazuje że może na jutro wieczór się ściągną Big Grin. Wchodzę jednak na TL, wpisuję w wyszukiwarkę nazwę, klikam wybrany plik i za góra 3 min gotowy do oglądania Smile
Odpowiedz
#9
Mam 1600 punktów lojalnościowych. Ale jak próbuje konwertować to mam wiadomość że mam za mało punktów lojalnościowych. 
Może ktoś coś poradzić.
Odpowiedz
#10
Napisz do supportu bo wystarczy 1000 punktów aby wymienić na dodatkowe 30 dni.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości