Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sport365- opóźnienie obrazu
#1
Witam,  korzystam z wtyczki sport365 na Cherry Tv . Wszystko pięknie bo mogę oglądać praktycznie każdy mecz na żywo tylko dlaczego w każdej transmisji opóźnia się obraz względem dźwięku o jakieś 30sekund ? Też tak macie ? Jak to naprawić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Każdy mecz ? Była sytuacja opóźnienia podczas meczu z Bayernem z tego co pamiętam ale naprawić tego nie naprawisz bo problem leży u nadawcy.
Odpowiedz
#3
Jednak problem był tylko w meczu Napoli- Milan z kanału eleven. Włączyłem ten sam mecz na niemieckim kanale i było ok . Ciekawe tylko czy wszystkie mecze emitowane z eleven będą miały takie duże opóźnienia?
Odpowiedz
#4
eleven zawsze ma z tym problem
Odpowiedz
#5
(25-08-2018, 07:28 PM)kris995 napisał(a): Witam,  korzystam z wtyczki sport365 na Cherry Tv . Wszystko pięknie bo mogę oglądać praktycznie każdy mecz na żywo tylko dlaczego w każdej transmisji opóźnia się obraz względem dźwięku o jakieś 30sekund ? Też tak macie ? Jak to naprawić?

Da się przesunąć dźwięk w opcjach, w czasie oglądania, ale max 10s w jedną i w drugą stronę. Oglądałem tak poprzedni mecz Bayernu w lidze.
Klikasz żeby wyskoczył pasek przewijania, po lewej masz Play, Stop i Pauzę a po prawej ustawienia, w tym opóźnienie/przyspieszenie dźwięku. Niestety jest to uciążliwe bo suwak przestawia się w milisekundach i przesunięcie o kilka sekund trwa w nieskończoność, a jak wywali ze streamu to trzeba ustawiać od nowa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości