Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Android Box pod Kodi, filmy, tv - help
#1
Witam,

Posiadam od paru miesięcy jakiegoś gównianego boxa z androidem który już wylądował w koszu. Szukam czegoś pod kodi ogólnie filmy, telewizja, netflix, hbp go w wysokich rozdzielczościach - budżet 200-250 zł. wifi, kabel obojętnie. oby nie muliło.
Może komuś się wydawać te pytanie głupie ale przeglądałem recenzję boxów na kodiwpigułce i ogólnie różne boxy ale jest tego tyle, że może ktoś łopatologicznie mi powiedzieć co stabilnie chodzi, żeby było ok ?

Dzięki
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
znów będę się powtarzał ale masz tak naprawdę do wyboru 3 boxy w tej cenie:
- mibox (dla mnie brak ethernetu, mała ilość usb, 8GB pamięci wew, brak możliwości odpalenia LibreELEC/CoreELEC to duży minus),
- mecool m8s pro plus - budżetowo śmiga bardzo przyjemnie, a minus brak BT (można dorwać w promocji za ok 150zł),
- mecool m8s pro L - droższy ale z BT, pilot z voice control, procek 912.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
ja polecam markę beelink modele sobie dobierz...ściągałem z gearbest np ten model By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Ja mam od ponad 2 lat na procku S905 chodzi do dziś na coreelec
Odpowiedz
#4
ok dzięki

zamówiłem z gearbest mecool m8s pro L który wyszedł mnie 220 zł ale przesyłka 15-28 dni :O

jak to jest z tą wysyłką? naprawde tak długo się czeka?
Odpowiedz
#5
owszem minimum 3 tyg...a jaka przesyłkę zabrałeś ? Priority line ?
Odpowiedz
#6
raczej zwykłym bo odrazu pisało 15-28 days ale wczoraj dostałem info po kilka godzinach, że wysłano więc nie wiem ale o czas mi nie chodzi - kiedy dojdzie wtedy dojdzie Smile

Dzięki za pomoc!
Piona
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(31-08-2018, 10:18 AM)DjJack_2010 napisał(a): raczej zwykłym bo odrazu pisało 15-28 days ale wczoraj dostałem info po kilka godzinach, że wysłano więc nie wiem ale o czas mi nie chodzi - kiedy dojdzie wtedy dojdzie Smile

Dzięki za pomoc!
Piona

No to moze byc Vacik naliczony...
Odpowiedz
#8
Brałem 4 boxy w ten sposób i nigdy mi nie naliczyli vatu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości