Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nie działa szukaj w Incursion, FanFilm, Genesis
#1
witam

Mój problem polega na tym jak w tytule. Wpewnym momencie przestało działać wyszukiwanie w Genesis, FanFilm, Incursion.
Wszystko było okej i nagle przestało. Nie mogąc tego naprawić zrobiłem nową instalację poinstalowałem wszystko, i o dziwo nadal nie działa, nie mam pojęcia w czym problem. wchodzę we wtyczkę robie szukaj np. Gra o tron, jest wynik wchodzę w niego a tam pusto. Proszę o pomoc.
Okazuje się że nie wszystkie nie działają, Alltube.tv działa szukaj.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Problem ponoć został rozwiązany z wtyczką fanfilm w kodi 18. Zaktualizuj fanfilm do najnowszej wersji i wyczyść cache wtyczki.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
(31-08-2018, 08:12 AM)zm1c4l napisał(a): Problem ponoć został rozwiązany z wtyczką fanfilm w kodi 18. Zaktualizuj fanfilm do najnowszej wersji i wyczyść cache wtyczki.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Dzięki za odpowiedź, ale kolega chyba nie doczytał. To nie problem jednej wtyczki tylko kilku i to po nowej instalacji gdzie wcześniej wszystko było OK.
Odpowiedz
#4
Problemem jest kodi 18 - do czasu aż developerzy nie poprawią nie będzie działać.
W FanFilm jest to poprawione, Incursion jest martwe i nie jest od pół roku aktualizowane i nie będzie poprawki. Genesis też jest chyba martwe...
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#5
(31-08-2018, 09:32 AM)Tomek napisał(a): Problemem jest kodi 18 - do czasu aż developerzy nie poprawią nie będzie działać.
W FanFilm jest to poprawione, Incursion jest martwe i nie jest od pół roku aktualizowane i nie będzie poprawki. Genesis też jest chyba martwe...

Witam nie zgodzę sie z tym ponieważ jeszcze dwa dni temu mi działało, wszystko było Ok. wydaje się że problem powstał u mnie po instalacji Genesis i jakiegoś dodatku od nich genesis tv czy coś takie ale nie jestem pewien. Incursion na Kodi 18 alpha 3 działało bez problemu właśnie sprawdzam pozostałe wtyczki,
Działa również Boxfilm, oraz Cda.hd

Dziwna sprawa wszystko zaczołem sprawdzać wszystkie wtyczki i nagle, FanFilm wyszukiwanie działa
Odpowiedz
#6
Kodi 18 nie jest oficjalne i jako takie nie istnieje, są wersje Alpha a od kilku dni beta. Wyszukiwanie może działać albo nie, bo po to są bety. Fanfilm w ostatniej aktualizacji dostał poprawkę która jakoś tam działa, ale nie ma gwarancji czy na każdej wersji nightly będzie działać. To samo się tyczy innych dodatków. Mogą działać u jednego niby na tych samych wersjach kodu 18, ale w innych konfiguracjach systemu i bibliotek mogą nie działać.
Dlatego dla stabilnego działania powinno się używać wersji oficjalnych. Jak chcesz używać Alph,bet to zgłaszaj błędy autorom wtyczek. Jak widzisz ff jest już poprawiony.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Aleś się napisał, nie oczekiwałem odpowiedzi w tej formie bo doskonale o tym wiem.
Zamykamy temat.
Odpowiedz
#8
No kula szklana mi się zbiła i nie zgadłem czego oczekiwałeś. Obiecuję poprawę.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#9
Trzymam za słowo

Jeśli komuś sie to przyda to informuję że na Kodi 18 Alpha 3 działają Boxfilm, Cda.hd, FanFilm, Alltube, Szukajka, NaszeKino, Zalukaj
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości