Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyświetlacz na USB czy pójdzie na Kodi
#1
Panowie posiadam player z Kodi i systemem LibreElec. Przydałby mi się w nim wyśwuetlacz. Czy ktoś testował ramkę czy też wyświetlacz na USB na takich urządzeniach ?Jest możliwość uruchomienia?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Jaki ekran masz na myśli? ja mam taki osobny By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Mam tuner sat VU Solo 4 K, do niego ramka na USB Samsung, no i wtyczka LcdLinux, no i wyświetla epg, opis programu i co tam się ustawi, do Kodi przydałoby się - okładka płyty, filmu, tytuł utworu itp
Odpowiedz
#4
Jeśli to wszystko z wykorzystaniem solo4k to się da.
-włączasz w kodi sterowanie przez web
-robisz sobie skrypt basha, lub pythona (co tam wolisz) pobierający co sekundę dane z kodi przez interface web i zapisujący w /tmp
- robisz na solo4k własny konwerter do E2 w pythonie wyświetlający te dane na miniTV
- cieszysz się działaniem


Jeśli chcesz ramkę usb podpiąć bezpośrednio do androida to nie wiem

p.s. przykładowa komenda:
curl --header 'Content-Type: application/json' --data '{"jsonrpc": "2.0", "method": "Player.GetItem", "params": {"properties": ["title","album","artist","season","episode","duration","percentage","showtitle","tvshowid","thumbnail","file","fanart","streamdetails"],"playerid":1 }, "id": 1}' http://192.168.1.4:8080/jsonrpc
 zwróci Ci jaki materiał video jest wyświetlany w kodi wraz z jego parametrami.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości