Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
problem z płynnością
#1
cześć

mam problem z płynnością video.

sprawa wygląda tak. posiadam intelowego sticka na z3735f na windowsie 8 i zwyklym kodi 17.1, który działa naarazie po wifi, jakieś 2 metry od rutera, wykrywa 1/3 predkosci internetu, dobra

wlaczam youtube i wideo w full hd - buforuje mi na kilka minut do przodu i wogóle filmy nie zatrzymuja sie
wlaczam np tvn player czy tvp vod - podobnie jak wyzej
wlaczam incursion i odpalam vidoze bo to jedyne zrodlo ktore dziala i jest po polsku - w niektorych pozycjach nie zatrzymuje sie filmik, a buforowanie mam na 2 minuty do przodu

no i teraz jest problem bo na wiekszosci pozycji w hd w incursion wystepuje problem buforowania tzn na starcie mam klatkowanie non stop i np przez urywek sekundy leci obraz z dzwiekiem i powtarza sie to az zapauzuje. po pauzie moge obejrzec kilka minut i znowu to samo. w koncu wyrzuci mi calkowicie buforowanie i zatrzyma sie na 0% i bedzie powoli buforowac do 100% ale trwa to w nieskonczonosc i nie ma szans na to zeby sie tego doczekac

podobnie jest z live, gdzie buforuje mi max 8 sekund do przodu i czasem zrywa tak jakby to buforowanie i zatrzymuje sie i wtedy jak dojdzie do tej zbuforowanej sekundy to zaczyna nadrabiac i dzwiek leci normalnie, a obraz przyspiesza kilkakrotnie

w incursion czyszcze caly czas cache itp, mam tez maintenance zainstalowany i automatycznie czyszczony, zwiekszona wartosc buforu

jak odpale te same filmiki na stronach np alltube (na kodi te zrodla sa dziadowskie i buforuja sie non stop) to dziala bez problemu
na anglojezycznych zrodlach podobnie
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości