Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix
#11
ok to w takim razie zakupię nową obudowę z wentylatorkiem i podkręcę malinę
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Odpowiedz
#13
Program Etcher na Maca jest i nim zainstalujesz na karcie pamięci system dla malinki. Później instalujesz wtyczkę normalnie z poziomu Kodi i tyle.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#14
(18-11-2018, 04:47 PM)mjw napisał(a): Program Etcher na Maca jest i nim zainstalujesz na karcie pamięci system dla malinki. Później instalujesz wtyczkę normalnie z poziomu Kodi i tyle.

tak do końca nie o to mi chodziło. Potrafię zainstalować malinę na pokładzie RP3+, tylko jakim programem tworzyć połączenie ssh i ingerować w pliki maliny?
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
@Arise73 ja używam zawsze By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. na macu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Odpowiedz
#18
Tak, ta aplikacje jest za darmo.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#19
witam. Staram się wykonać polecenie sudo pip install pycryptodomex. Po pewnym czasie malina pisze mi Failed building wheel for pycryptodomex a potem "Command "/usr/bin/python -u -c "import setuptools, tokenize;__file__='/tmp/pip-build-nOFCcO/pycryptodomex/setup.py';f=getattr(tokenize, 'open', open)(__file__);code=f.read().replace('\r\n', '\n');f.close();exec(compile(code, __file__, 'exec'))" install --record /tmp/pip-SGxhJ_-record/install-record.txt --single-version-externally-managed --compile" failed with error code 1 in /tmp/pip-build-nOFCcO/pycryptodomex/
"

czy ktoś wie co z tym zrobić?
Odpowiedz
#20
Korzystałem z netflix na osmc ale od pewnego czasu nie mam możliwości korzystać bo hasło lub login są nie poprawne choć wpisywane są poprawnie. Czy ktoś wie co jest powodem tego faktu? Czy ewentualnie cos innego na malinę zainstalować aby korzystać z netflix? Praktycznie tylko do tego jest mi malina potrzebna.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości