Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix
#31
Mi po aktualizacji do 0.15.1 przestał działać, znaczy mogę sobie przeglądać filmy, seriale itp. , ale przy próbie odtworzenia czegokolwiek wywala błąd. Powrót do 0.14.6 załatwił sprawę.

Czy jeszcze komuś nie działa nowa wersja? Korzystam z Libreelec 9 z kodi 18.3, na raspberry pi 4b.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
(24-08-2019, 04:27 PM)Abductor napisał(a): Witam
Od kilku dni wtyczka Netflix przestała odtwarzać filmy UltraHD (4k) max to 1080 problemy pojawiły się mniej więcej jak były problemy z wtyczką HBO od instalowanie i ponowna instalacja nic nie daje.
TV Sony 4k android 8.0 kodi 18.3 wtyczka netflix 0.14.6
Własne konto netflix plan ultra HD.
Aplikacja 6.2.5 zainstalowana na TV działa prawidłowo
Czy jest jakaś rada? bo wolę oglądać filmy w kodi jak w ich aplikacji.

Uporałem się z problemem, jak ktoś ma podobny problem piszę co trzeba zrobić.
Uruchomić aplikację Netflix przejść ustawienia/uzyskaj pomoc/urządzenie 
Przepisać cały kod ESN zamknąć aplikację.
Uruchomić kodi wtyczka netflix ustawienia/eksperckie wpisać cały kod ESN
zaznaczyć pokaż ekran konfiguracji przy starcie dodatku.
Uruchomić wtyczkę netflix przejść konfigurację zamknąć kodi.
Po uruchomieniu powinno być ok
Odpowiedz
#33
(25-08-2019, 11:43 PM)jacek.bydgoszcz napisał(a): Mi po aktualizacji do 0.15.1 przestał działać, znaczy mogę sobie przeglądać filmy, seriale itp. , ale przy próbie odtworzenia czegokolwiek wywala błąd. Powrót do 0.14.6 załatwił sprawę.

Czy jeszcze komuś nie działa nowa wersja? Korzystam z Libreelec 9 z kodi 18.3, na raspberry pi 4b.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Witam
Na oficjalnym wątku wtyczki radzą odinstalować ją całkowicie uruchomić urządzenie ponownie i dopiero zainstalować 0.15.1 - podobno pomaga.

Ps.
Możesz się podzielić wrażeniami z korzystania z Raspberry pi 4?
Czy interfejs działa szybciej niż na starszych wersjach, jak z temperaturą przy oglądaniu Netflixa, podkręcałeś  może CPU?
No i czy daję radę z 1080p ?

Zastanawiam się nad wymianą mojej 3b+ ale konieczność wymiany zasilacza,obudowy i chłodzenia trochę mnie zniechęca...
Odpowiedz
#34
Odpowiem na to co mogę.
Netflix działa płynnie na 1080p.
Nie, nie podkręcałem.
Temperatura u mnie nie przekracza 50 stopni, ale mam obudowę z wentylatorem, bez wentylatora CPU parzył po kilku minutach.

Do zasilacza wystarczy przejściówka.

Moim poprzednim raspberry był pi zero w, różnica w wydajności to przepaść.

Podziękowali: jon1022
Odpowiedz
#35
Dzięki za info Smile 

No to chyba warto się przesiąść na nowszy sprzęt
Odpowiedz
#36
Odinstalowałem całkowicie starą wersję, restart i instalacja wersji 0.15.1 i nadal to samo, błąd "nonetype has no len() kodi".

Z ciekawości zainstalowałem kodi na laptopie i wersja 0.15.1 też nie działa, jakiś inny błąd pokazuje, wersja 0.14.6 działa bez problemu. Wychodzi na to, że z nową wersją jest jakiś problem.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
Odinstaluj całkowicie wtyczkę, wraz z usunięciem danych. Zrestartuj boxa. Zainstaluj nową wersję, zaloguj się, zrestartuj boxa - u mnie pomogło.
Problem polega na przeniesieniu części ustawień do bazy danych - ma być szybciej i bezpieczniej, ale na początku pomiędzy wersjami mogą następować takie babole.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#38
Właśnie tak zrobiłem i zadziałało w końcu i na raspberry i na laptopie.
Odpowiedz
#39
Panowie doradźcie coś Netflix przestał działać...

Wczoraj wyskoczył komunikat o koniecznosci aktualizacji widevine dałem OK sciąga chrome os  recovery wypakowuje i dalej nie działa.

Próbowałem też wtyczką "wideo Video Test Streams" - zainstalowało widevine a netflix i tak chce uaktualniać tą bibliotekę Sad 

Czy u was Netflix działa normalnie??

Wszystko już posprawdzałem bez efektu , łącznie z reinstalacją wtyczki ręczne skopiowanie najnowszego widevine też nic nie daje. Testowe streemy we wtyczce

"wideo Video Test Streams" działają bez zarzutu, a netflix dalej chce uaktualniać widevine Sad
Odpowiedz
#40
Jaka wersja wtyczki netflix?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości