Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix
#41
U mnie 0.15.2 problem przy logowaniu... Pojawił się komunikat o konieczności logowania, czyżby settings wyczyścić?
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
Już ogarnąłem temat - winna była wtyczka "inputstream helper" która nie potrafiła poprawnie wypakowac najnowszego Widevine.

Do dzisiaj to już pewnie poszła oficjalna poprawka... jeśli jednak nie to poniżej poprawiona wersja -

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Normalka w Kodim jak działa to działa super - jak nie działa to trzeba pół internetu przekopać Big Grin

(03-09-2019, 08:03 PM)farben napisał(a): U mnie 0.15.2 problem przy logowaniu... Pojawił się komunikat o konieczności logowania, czyżby settings wyczyścić?

Miałem wczoraj to samo aktualizowałem ze starej 0.13.23 do nowej 0.15.2

Trzeba było niestety wklepać login i hasło - coś chyba pozmieniali, mam nadzieję że nie trzba będzie wpisywać przy każdym update...
Odpowiedz
#43
po uruchomieniu netflix pojawiło się zapytanie o aktualizację. Plik się pobrał ale pojawił się problem przy rozpakowywaniu. Malina musiała zostać wyłączona. Po uruchomieniu netflix niestety nie uruchomił się po pobrany plik zabrał wolne miejsce. Gdzie on został zapisany w jakim katalogu. Myślę że jak go usunę to wszystko wróci do normalności. Proszę o wskazówkę.

Oczywiście chodzi o dodatek widevine
Odpowiedz
#44
Znalazłem rozwiązanie. Gdyby ktoś miał problem z widevine  w czasie instalacji należy usunąć zawartość home\osmc\ .kodi\userdata\addon_data\script.module.inputstreamhelper\tmp i potem jeszcze raz uruchomić netflix aby ponownie rozpoczął pobieranie widevine
Odpowiedz
#45
U mnie nie było katalogu tmp, ale pomogła zmiana nazwy pliku settings w katalogu wtyczki i przeładowanie Kodi. Zdaje się że nowy plik settings przy starcie się utworzył i ruszyło.
Odpowiedz
#46
Witam
Mam problem, każdy film i serial mi się tnie, sprawdzałem to na androidzie i na PC i zakażdym razem w kodi filmy i seriale się tną a w aplikacjach na tych urządzeniach wszystko jest ok, nie mam pojęcia jak to ugryść, jeżeli ktoś miał taki problem i go rozwiązał bardzo proszę o pomoc

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Nie odtwarzają się płynnie czy ciągle buforują bo to dwie różne sprawy?
Odpowiedz
#48
Nie odtwarzają się płynnie
Odpowiedz
#49
Witam, po wpisaniu danych do logowania mam komunikat "Musisz być zalogowany żeby używać Netflix"
konto aktywne w przeglądarce się loguje, mam wersję 0.15.2 , czy idzie coś z tym zrobić ?

Pozdr
Odpowiedz
#50
Witam

Mam wrażenie że po ostatniej aktualizacji  biblioteki Widevine netflix zaczą gubić klatki i przycinać, przynajmniej na Raspberry pi 3b+.

Czy ktoś obserwuje podobne efekty pod libreelec/coreelec/OSMC ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości