Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
piszesz o coreelec + netflix, czy ogólnie kodi+netflix ?
Mecool M8S Pro L - nieużywany, oddam darmo za pomoc na forum/PW Smile
REKLAMA:



tu masz aktualne repo w którym jest najnowsza wersja wtyczki (0.16.2)
za instaluj pod coreelec i ustaw we wtczce max 720p i oglądaj, olej te androidy Smile 

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
dzięki, ale nie daje rady i nie rozumiem NIC ... prawdopodobnie mecool m8s pro L do kosza
Mecool M8S Pro L - nieużywany, oddam darmo za pomoc na forum/PW Smile
Z czym nie dajesz rady? Z uruchomieniem CoreELEC czy wtyczki do Netflix?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
coreelec na pendrive, pilot nie działa (tylko mysz - bo nie potrafie pilota zainstalować), nasyfiłem w tym coreelec na tyle z tymi "przepisami" netflixowymi, że nawet nie wiem jak to usunąć, czy wręcz zrobić jakis hard reset coreelec ...
coreelec mi działa, choc własciwie widzę, że ten coreelec to wprost kodi jest
Mecool M8S Pro L - nieużywany, oddam darmo za pomoc na forum/PW Smile
Hej, próbuje wgrać CoreELEC na Savio tb-p01, zgodnie z informacją ze strony producenta, box ma amlogic s905w więc korzystam z pliku: CoreELEC-Amlogic.arm-9.2.1-Generic.img.gz oraz device_trees: gxl_p281_2g ze zmienioną nazwą na dtb.img. Problem w tym, że po wgraniu na kartę pamięci otrzymuje taki obraz z błędem:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wgrałem więc LibreELEC-S905.arm-8.2-8.2.3.1.img z tym samym plikiem device_trees i libreelec się odpalił bez problemu. Sęk w tym, że zależy mi na Kodi w wersji 18, a nie mogłem znaleźć pliku dla libreelec z tą wersją Kodi.
REKLAMA:



Niestety nie ma wersji libreelec z kodi 18 pod nowsze procesory - jest tylko libreelec 9.80 z kodi 19...
Problem minął, pendrive przeszkadzał w instalacji.
(09-01-2020, 08:39 PM)emer napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - sprawdzona od lat i na każdym dziwactwie mi działała.
Opis instalacji netflixa masz na głównej stronie kodiwpigulce - działa w 100%.
Jeśli nie wgrywałeś coreelec do pamięci wewnętrznej to wystarczy wyciągnąć kartę i masz tak, jakbyś nic nie robił.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Hej.
Nie działało mi wybudzanie w Mecool KM9 Pro i zrobilem wszystko według poradnika. Zmieniłem wartość tak jak opisane, zapisałem i jak nie działało tak nie działa a na dodatek w androidzie też przestało działać włączanie z pilota, muszę odłączyć zasilanie i uruchamia się android lub z kartą CE. Miał ktoś podobny przypadek?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości