Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Na androidzie możesz to sprawdzić aplikacją ze sklepu google: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&hl=en_US
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
REKLAMA:



(18-02-2020, 02:31 PM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Niestety, przy 7% wywala błąd - kilka(naście) razy próbowałem ;(

Mam natomiast jeszcze jeden problem. Mianowicie - odtwarzanie materiałów 4K.
Telewizor traci sygnał przy próbie włączenia filmów UHD. Zauważyłem, że ma to związek nie tyle ze zmianą rozdzielczości ale ze zmianą częstotliwości odświeżania ekranu. Niestety nie wiem, jaki jest refresh rate przy filmach, bo wywala mi odbiór ale np. przy GUI kiedy zmienię na 3840x2160p@30.00 Hz jest OK, natomiast, gdy już zmienię na np. 50Hz tv pokazuje "brak sygnału". Co ciekawe - problem ten można czasowo rozwiązać poprzez kilkukrotne wyjęcie/włożenie kabla HDMI do boxa - sygnał wraca (czasami na dłuższy czas, czasami do wyłączenia filmu - wtedy przy włączeniu kolejnego problem powraca).

Mam nadzieję, że opisałem to w sposób zrozumiały Smile

Liczę na pomoc, pozdrawiam.

OK - sprawa - mam nadzieję - nieaktualna.
Znalazłem rozwiązanie By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(14-02-2020, 08:36 AM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Mam pytanie o podłączenie za pomocą bluetooth box z coreelec i telefon. Teraz jak chce włączyć np muzykę na box to muszę zrobić udostępnij i potem odtwórz w media center. To wszystko za pomocą wifi i aplikacją yatse. Da się to przyspieszyć aby działało to na zasadzie głośnika bluetooth, że wciskam na telefonie i ta muzyka już gra na box i dalej na podłączonych do niego głośnikach?
U mnie wystarczyło włączyć opcje AirPlay i śmiga.
U mnie to nie wystarcza.
REKLAMA:



Przypomnicie jak sformatować pendrive do stanu faktycznego? Smile
Miałem wgrane coreelec i z 32gb zostało mi 512mb Wink
@ssooqq chociażby USB Disk Storage Format Tool

Podziękowali: ssooqq
Cytat:Przypomnicie jak sformatować pendrive do stanu faktycznego? [Obrazek: smile.png]

Miałem wgrane coreelec i z 32gb zostało mi 512mb [Obrazek: wink.png]
tu to chyba młotek z przecinakiem nie pomoże, fake usb
(05-03-2020, 04:55 PM)DenDy napisał(a): @ssooqq chociażby USB Disk Storage Format Tool

Robi mi dodatkową partycję na pendrive z 31,9MB


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości