Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Generalnie możesz ten komunikat zignorować a zamiast czekać 2 minut chyba możesz kliknąć dowolny klawisz by przyspieszyć uruchamianie systemu.
REKLAMA:



Same problemy z tym u mnie. Teraz włączam boxa to ciemny ekran, ani CoreELEC ani nic. Dopiero za trzecim razem wczytalo poprawnie.
# Kodi rządzi #
Albo twoja karta, albo twój czytnik, albo twój usb jest uwalony.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Dałem teraz adapter z kartą do czytnika kart i wpiąłem na usb z napisem OTG, to chyba będzie najszybsze USB w T8V. Potestuje czy problem zniknął.

Edit:
Jak ręką odjął! Smile
# Kodi rządzi #
Dzisiaj odpaliła mi się automatyczna aktualizacja Coreelec. PVR Iptv Simple Client przestał działać bo wyświetla się komunikat że jest nieaktualna wersja kodi. Gdy chce zainstalować jakikolwiek inny klient Iptv wyświetla komunikat "zależności od kodi.binary. Instance.pvr w wersji 5.10.4" ktoś wie co może pomóc?
Zrób aktualizacje dodatków i zainstaluj ponownie iptv.simple.client albo zdeaktywuj/aktywuj. Powinno zadzialac

Na 99% wtyczka się zaktualizowała sama, ale coreelec ja wyłączył jako niekompatybilną z tą wersją zanim ją zaktualizował.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
REKLAMA:



Jaki jest sposób na dodanie w opcji zamknij system komendy resetu do nand/android? Edycja pliku w dodatku nie przynosi rezultatu.
# Kodi rządzi #
Przecież domyślnie jest taka opcja w menu zasilania.


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Mówię o innych skórach, np. confluence. Tam trzeba coś robić dodatkowo.
# Kodi rządzi #
@adrt8v zobacz mój post na stronie 43 masz tam opisane.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości