Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
Cześć,
Dzięki @Tomek za pomoc przy wyborze sprzętu.
Teraz mam pytanko, jak już zainstalowałem CoreElec to jakie wtyczki polecacie?
Z góry przepraszam jeśli piszę w złym miejscu.
REKLAMA:



Każdy potrzebuje czegoś innego - jeden filmów, inny seriali, inny bajek a jeszcze inny sportu i tv.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. - tu masz świetną listę.
Ze swojej strony polecam Fanfilm/Phantom CDA/Segos (tu konto premium - 7 zł za miesiąc - ale masz filmy 5.1)
Netflix do seriali.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Witam jakos skanowac pilota nie można skanowanie odnosi sie do katalogu sys/class/rc katlaogu rc nie ma ,druga sprawa plik pilota po wrzuceniu tez nie działa na coreelec 9.02
Panowie syn dostał coś takiego By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
da radę na tym postawić CoreELEC i netflixa i HBO ? Bo teraz co tam jest zainstalowane to woła o pomstę do nieba. Nawet netflixa nie można odpalić bo krzyczy że błąd 113 czy jakoś tak
cześć
Wedle danych z aukcji Box ma proca S905x... czyli możesz instalować coreelec Smile
Po paru miesiącach użytkowania coreelec z karty postanowiłem wrzucić ją na internal. Za trzecim razem udało się, ale było warto. Różnica powala.... Wszystko szybciej
REKLAMA:



Potwierdzam, z tym że oficjalnie nie wspierają tej opcji autorzy coreelec.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Witam,
Posiadam K II Pro i jego bliźniaka Wiwę, mam zainstalowany na obu boxach Corelec w wersji 9.02 Bardzo często przy oglądaniu TVSat bez znaczenia czy kanały są kodowane czy fta mam zacięcie się obrazu, trwa buforowanie i obraz ruszy, a zdarza się że zatnie się i jest brak reakcji na jakiekolwiek sterowanie, trzeba urządzenie wyłączyć.
Co należy w pierwszej kolejności sprawdzić aby znaleść przyczynę ?
Dziękuję za pomoc.
Zajrzeć w logi czy jest jakiś błąd.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Panowie czy odpalę wtyczkę Internet Archive Game Launcher na CE?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości