Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
@gentillo123 przeczytaj jeszcze raz etap programowania pilota opisany w pierwszym poście.
Może zapomniałeś o wpisaniu komend albo o konwersji znaku końca linii (jeśli tworzyłeś plik od podstaw).
REKLAMA:



Rozwiązałem problem z pilotem, który powstał generalnie przez moje roztrzepanieSmile

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Przełacznik z Android na CoreELEC dodane obydwa launchery + Baner i ikona SDK od 19 do 29

Testowałem na Beelink Android 8 i działa  Instalacja na własną odpowiedzialność


[Obrazek: Screenshot_20190927-150046.png]

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
(27-09-2019, 03:04 PM)Jaca napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Działa wyśmienicie, natomiast czy jest możliwość przejścia na android z coreelec na androida bez wyjmowania karty sd?
Tak, wybierasz z menu zasilania w CoreELEC (ikonka wtyczki zasilania na ekranie głównym) opcje reboot from eMMC/NAND.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Pobawiłem się tym 1 raz i cóż rozczarowanie ,
rj45 nie działa , połaczenie wifi jak już się uda to lepiej nie dodtykać przycisku włącz/wyłacz wifi
SHH cały czas błąd różne zapory blablabla

poczytam trochę i może podpytam ale jak dla mnie to albo sprzęt kiszka albo system ma braki w sterownikach
ale skoro działa to i to na Androidzie to i na tym powinno

jak na razie odstawiam CoreELEC do następnego ataku desperacji i poszerzania wiedzy.

W sumie to androidzie nie działa mi tylko wersja hbo to mozna uzyskac w kodi
A jeżeli chodzi o Archiwum etc to 100% lepiej sprawuje się aplikacja TiviMate IPTV player
REKLAMA:



Dziwne. U mnie chodzi jak złoto. Wszystko dziala. Wifi, Ethernet, internet z karty USB. Kodi z passthrough wszystkich formatów dźwięku. Nic więcej mi nie potrzeba.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
U mnie tez bez problemu wszystko śmiga. Jedynie bt nie działa ale nie uzywam.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Witam, 
Mam problem. Mianowicie po zainstalowaniu na pendrive coreelec wszystko ładnie się wygrało aż do momentu kiedy pojawia sie logo coreelec official 9.2.0 i w tym momencie resetuje boxa. Mam boxa x96mini i za nic nie chce się wgrać.
Ktos pomoże.?
dtb prawidłowe? on ma tam chyba s905w i 2 GB - więc powinieneś zastosować następujące: gxl_p281_2g.dtb
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości