Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
(12-01-2020, 05:28 PM)Tomek napisał(a): No to pewnie TV obsługuje HDMI-CEC - będzie działać przez hdmi. Podaj model TV to sprawdzimy czy aby na pewno.
Sony KDL-40R450C

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



Na pewno ma - będziesz obsługiwał boxa jednym pilotem, bez żadnych dodatkowych ustawień
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
No i mam problem z tym wybudzaniem. Przy coreelec nie działało wybudzanie więc zastosowałem się do poradnika. Wszystko się udało, plik się zapisał, restart boxa i dalej nie działało wybudzanie. Najgorzej, że przestało też działać na androidzie. Nowym pilotem obsługuje tv i boxa ale jest tak samo jak wcześniej, jak wyłącze to wszystko a włącza się tylko tv. Pomożecie?
P. S. Mecool KM9 Pro

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Ja już dawno wyleczyłem się ze wszystkich wynalazków typu CEC. To taki standard niestandardowy. Wink
Korzystam z pilota uniwersalnego z funkcją makr i wszystko działa jak ja chcę.
No ja mam zupełnie inne doświadczenia - 3 różne telewizory, różne boxy. Na każdym HDM-CEC działa idealnie. Oczywiście pod coreelec - na adroidzie różnie to bywałao - ale kto używa androida?
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
No nie wiem o co chodzi z tym HDMI CEC, niby działa box z pilotem od tv ale po dłuższej chwili już nie reaguje. Macie jakieś dodatkowe ustawienia?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
REKLAMA:



Wyłącz wygaszacz ekranu w kodi. Sprawdź też czy w ustawieniach tv nie masz automatycznego usypiania urządzenia podłączonego do tv.
Czasem pomaga zmiana źródła na tv (czasem to miałem na c9.0.2
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Ok, spróbuję. Męczę się jeszcze z tym wybudzaniem. Przywróciłem ustawienia fabryczne w androidzie ale to też nic nie dało. Zaczęło się to od próby z poradnika. Czy można przywrócić jakoś całego boxa do fabrycznych? Czy za to odpowiada android?

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
Od wczoraj mam dziwny problem z kodi/corelec. Mam instalacje na dwóch urządzeniach: box i xbox. Na obydwu wygląda to tak samo. Na obydwu instalacjach używam IT i Exodus Redux. Przy próbie wyszukania źródeł do jakiegoś filmu następuje zwis. Jednak nie taki zupełny. Bo mogę anulować wyszukiwanie. Jednakże operacja wyjścia trwa w nieskończoność. Wczoraj wieczorem wisiał na operacji anulowania ponad 2 godziny.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.&pid=18673#pid18673
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości