Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
#41
@mjw zawyżasz statystyki Big Grin

U nas pewnie jeszcze sporo ludzi siedzi na LE 8. Może czekają aż kodi 18 wyjdzie z bety.
Zaskoczeniem dla mnie są Niemcy o.O Sporo ich tam używa CE.
REKLAMA:



#42
Witam jakie wgrać dtb pod Mecool m8s pro W ?
#43
(21-09-2018, 03:24 PM)lokomotion napisał(a): Witam jakie wgrać dtb pod Mecool m8s pro W ?

gxl_p212_2g.dtb powinno działać Smile
#44
(18-09-2018, 06:12 AM)DenDy napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
I tyle... Strona By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. jest w przebudowie ...
Ehhh... teraz mi się przypomniało, za wikipedią:
Obawy związane z obsługą klienta By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.]

Chociaż Xtreamer oferuje różnorodne produkty w swoim sklepie internetowym, wyrażano wiele obaw o jego słabą obsługę klienta. Firma znana jest z tego, że ignoruje klientów, którzy potrzebowali wsparcia po zakupie produktu By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. i brutalnie usuwa wiadomości reklamacyjne z forów lub strony na Facebooku. Wielu nieszczęśliwych klientów wyraziło rozczarowanie usługą Xtreamer, zarówno jej głównej strony, jak i lokalnych sprzedawców detalicznych.

I tak było... Ludzie zgłaszali wady oprogramowania a tu cisza...
#45
(22-09-2018, 08:06 AM)belin12 napisał(a): Procesor: Realtek RTD1185DD 500MHz

Przykro mi, coreelec jest jedynie pod procesory AMLogic :/
Poza tym te 256mb ram też raczej wiele by nie zdziałało Tongue
#46
(22-09-2018, 08:20 AM)DenDy napisał(a):
(22-09-2018, 08:06 AM)belin12 napisał(a): Procesor: Realtek RTD1185DD 500MHz

Przykro mi, coreelec jest jedynie pod procesory AMLogic :/
Poza tym te 256mb ram też raczej wiele by nie zdziałało Tongue

dzięki... czyli powrót urządzenia do szafy...
REKLAMA:



#47
Witam a czy można to uruchomić na mi box 4k? Pozdrawiam
#48
@wujek21 niestety nie można
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
#49
(21-09-2018, 08:19 AM)DenDy napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Przy każdym uruchomieniu urządzenia system wysyła zapytanie do serwera czy jest dostępna jakaś aktualizacja.
Podczas wykonywania tego zapytania wysyłane są również informację o: aktualnie zainstalowanej wersji, procesorze, rodzaju urządzenia, kraju, aktualnej dacie.

Jeżeli ktoś jest wrażliwy na tym punkcie to można wyłączyć wysyłanie tych informacji w ustawieniach CE.
→ Jeśli używasz standardową skórkę (Estuary):
Ustawienia > CoreELEC > System > Submit Statistics

→ Jeśli używasz niestandardową skórkę i w ustawieniach nie ma pozycji CoreELEC:
Ustawienia > Dodatki > Moje dodatki > Programy > CoreELEC Configuration > System > Submit Statistics

No wiec co...nie bedą Niemcy pluły nam w twarz Smile brac sie do instalacji...musze sprawdzić czy mój ma właczone te statystki Smile
#50
Czy na malince można to uruchomić?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości