Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CoreELEC - Instalacja, konfiguracja, pierwsze kroki
(14-12-2018, 02:18 PM)adam_broda napisał(a):
(13-12-2018, 06:01 PM)rakud29 napisał(a): Jak w logach proszę napisz coś jaśniej
Ja nie mogę żadnej wtyczki zainstalowac widać brakuje czegoś mam najnowszy coreelec
I od samego początku na 2 urządzeniach to samo
Pewnie trzeba coś zainstalować żeby była możliwość instalacji wtyczek

Prawdopodobnie to problem z instalacją dodatków zależnych. Może pomoże instalacja po kolei tych dodatków.

Ja od wczoraj się męczyłem się żeby coś zainstalować ani na kodi ani na wbmc nie można było. Dopiero po zainstalowaniu wszystkich dodatków ruszyło. Pierwszy raz z tym się spotkałem
REKLAMA:



Serwery Kodi są już aktywne. @rakud29 sprawdź czy teraz też masz problemy.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
juz dziala wszystko
tylko mama problem z netflixem zainstalowalem wedlug opisu tylko nie mozna pobrac pliku widevinecdm ale znalazlem na necie zrobilem jak pisalo w poradniku plik dodany jak trzeba wchodze w aplikacje wszystko ok widzi moje konto chce otworzyc film i pokazuje mi sie komunikat

an update of widevine CDM is required to play this content

o co to chodzi
I nie ma tam ok albo accept?
Zrób to wszystko od początku. Usuń netflixa wraz z danymi, usuń input stream wraz z danymi, wywal folder cdm, zrestratuj boxa, zainstaluj input streaming, zainstaluj Netflix. Przy uruchomieniu i próbie odtworzenia filmu poinformuje cię że trzeba ściągnąć obraz Chrome os. Zaakceptuj, zaakceptuj eula, itp itd. robiłem to wczoraj. Działa.
Btw. Spróbuj może na wersji 14 beta. Jest na githubie na końcu wątku By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować. (w repo które jest na początku jest niedziałająca wersja). Gdzieś bliżej końca jest wersja która jest o wiele szybsza niż wersje 13, w której działa wyszukiwanie i kilka innych rzeczy.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
wszystko robie jak piszesz kolego pobiera sie tez chrome os potwierdzam wszysko instaluje sie i poziej kreci sie kolko jak ma otworzyc film i stoi tak

skad pobrac odpowiedni plik widevinecdm bo moze w nim mam problem
Zainstalowałem coreelec na M8S pro w, wrzuciłem netflixa i działa, ale strasznie tnie film tzn. dzwięk normalnie ale obraz straaaasznie wolno śmiga. Normalnie kodi pracuje na 1920x1080p i 60hz a po włączeniu filmu przełącza się na 1920x1080p i 24hz. Próbowałem już chyba wszytskich opcji w playerze czy opcjach wideo, biała lista etc. ostatecznie powróciłem do default i czekam na rozwiązanie Big Grin
REKLAMA:



Ustaw w inputstream maksymalna jakość na 720. Na coreelec z s905x nie uciągnie więcej.

Podziękowali: miojitsu
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
(16-12-2018, 10:08 AM)Tomek napisał(a): Ustaw w inputstream maksymalna jakość na 720. Na coreelec z s905x nie uciągnie więcej.

Działa, dziękuje Smile
Witam
Mam problem z klientem telewizji a mianowicie z enigma 2 client, przy próbie aktualizacji wywala błąd "błąd podczas wczytywania dodatku. Wystąpił nieznany błąd"
Może ktoś to rozwiązał, bądź jest w stanie pomóc?
Pozdrawiam
Musimy zobaczyć logi. @mietek.1 zainstaluj wtyczkę Kodi Logfile Uploader z oficjalnego repozytorium -> program
następnie wykonaj znów błąd i podeślij nam link do dziennika zdarzeń
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości