Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 17.6 na Android 7.1.2 problemy
#1
Chciałbym sobie odpalić streaming polskich telewizji i za cholerę nie potrafię tego zrobić. Dochodzę do etapu dodania serwera do menadżera plików i mam info "Nieudane połączenie z serwerem" 
Jakieś pomysły?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Można też zainstalować całą paczkę PTW cherry jeśli komuś to pasuje a po dzisiejszej aktualizacji doszło sporo darmowych źródeł do polskiej telewizji.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#4
(24-09-2018, 12:38 PM)mjw napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Live polish tv- Poradnik nie jest aktualny, nie ma możliwosci zainstalowania tej wtyczki

(24-09-2018, 01:13 PM)zm1c4l napisał(a): Można też zainstalować całą paczkę PTW cherry jeśli komuś to pasuje a po dzisiejszej aktualizacji doszło sporo darmowych źródeł do polskiej telewizji.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

PTW Cherry?
Odpowiedz
#5
Tak. To paczka która zawiera duży zbiór wtyczek oraz zmienia wygląd naszego kodi co ułatawia nam dostęp do poszczególnych treści.
Odpowiedz
#6
PTW to skrot od polish team wizard
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
(24-09-2018, 07:58 PM)zm1c4l napisał(a): Tak. To paczka która zawiera duży zbiór wtyczek oraz zmienia wygląd naszego kodi co ułatawia nam dostęp do poszczególnych treści.

Skąd ją pobrać i jak zainstalować? Jestem totalnym laikiem jeżeli chodzi o kodi.
Odpowiedz
#8
Jak cos dostane warna XD

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Nie, nie dostaniesz. Od dawna współpraca pomiędzy KWP a PTW kwitnie.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości