Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Brak wtyczki fanfilm w cherry tv
#31
Przeciez pisze po prostu rece opadaja By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Na ten temat nic wiecej nie pisze opisalem dokladnie co trzeba zrobic w postach wyzej

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:



#32
Ss200 a ja pisałem że wyrzuca komunikat "podczas analizowania pakietu wystąpił błąd"
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Dodam że pisałem wcześniej ze mam androida 4.2.2
Odpowiedz
#33
W poście #31 widnieje link ale chyba do wersji android 4.4 Ty masz 4.2. Może już czas zmienić boxa a nie męczyć się nad tym tygodniami a ten temat czytam już z przymrużeniem oka.
Odpowiedz
#34
Fakt Xd 4.2 to juz przesadnie stary smiec Xd
Odpowiedz
#35
Ale może jest jakieś rozwiązanie? Chyba postawie na tel. i adapterem połączenie z tv i tak będę się cieszył.
Swoją drogą co polecacie w dobrej cenie i możliwościach
Odpowiedz
#36
Jak nie potrzebujesz Androida i Netflix w 1080p to bierz jakiegoś boxa z s905x i 2GB ramu i odpalasz CoreELEC i wsio śmiga. Ja mam stare pudełko z s905 z 1GB i CE śmiga bez problemu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#37
O takim czymś piszesz?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#38
No tak mam też ale jak już to kup coś z przynajmniej 2GB ramu.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#39
Chyba lepiej adapter kupie i na telefonie postawie prościej taniej i zawsze jak wyjeżdżam mogę mieć box a przy sobie
Odpowiedz
#40
(15-09-2018, 07:14 AM)fantomek napisał(a): Dziękuję za pomoc mam chyba jakaś starsza wersje kodi nie wiem jak to sprawdzić robie dokładnie wg instrukcji z kodi w pigułce urządzenie mam prośbą o pomoc minix neo x5 mini

Niestety przerabiałem to, najbardziej zaawansowana wersja KODI , kora pójdzie na androidzie 4.2 to CEMC wersja 16.2 albo 16.3
Ale nawet ona od jakiegoś czasu nie widzi fanfilm w cherry.tv ani nie da się zainstalować samej wtyczki.

Winę ponosi zmiana zależności we wtyczce od nowszego pythona (wersja x.25.y), która sama w sobie nie wnosi nic 
nowego do wtyczki.


Można zainstalować wtyczkę fanfilm lite z maja do CEMC i nie upgradować jej i będzie działac, ale musisz znaleźć wersję zip tej wtyczki. Ja akurat maiłem backup z maja całego CEMC więc się uratowałem, ale tutaj chyba nie ma dobrego rozwiązania.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości