Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem Kodi 17 na MXIII 2G
#21
Proponuje karty sd z firmy sandisk lub samsung. Przetestuj jeszcze tę kartę programem cardtest lub h2testw.
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Niby wszystko jest git, mam sandisk. Zauważyłem, że po wgraniu obrazu przez Etcher komputer wykrywa mi dysk F: LIBREELEC oraz dodatkowo dysk G o wadze 32 mb. Gdy formatuje kartę dysk G znika.

PS. Jest mały progres ale wciąż jeszcze nie uruchomiłem. Otóż postanowiłem sformatować w/w dysk G i włożyć kartę do boxa. Pojawił się ekran rozruchowy libreelec jednak z napisem w lewym górnym rogu "can't access tty: job control turned off".


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#23
Więc karta sd jest dobra a box coś odmawia posłuszeństwa. Spróbuj jeszcze z Libreelcem s802 "RC4"
Odpowiedz
#24
Cały czas mam to samo. Możesz mi jeszcze polecić jakiś inny program niż Win32 i Etcher? Ten pierwszy w ogóle mi nie nagrywa nic na kartę, a drugi dodaje ten dodatkowy dysk który podejrzewam, że może być źródłem problemu.
Odpowiedz
#25
Dwie partycje muszą być, tu raczej problem z boxem niż z aplikacją do nagrywania obrazu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#26
Chyba nie pozostało nic innego jak jeszcze wykonać na boxie reset factory & & wipe cache i ewentualnie jeszcze raz spróbować z obrazem może coś się odblokuje w boxie... To już robisz na własną odpowiedzialność.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
REKLAMA:





Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości