Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem Kodi 17 na MXIII 2G
#11
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Uruchamiałeś może libreelca z przycisku reset ?
Odpowiedz
#13
(18-09-2018, 12:20 AM)zm1c4l napisał(a): Uruchamiałeś może libreelca z przycisku reset ?

Tak
Odpowiedz
#14
Trochę poszukałem informacji i z tego co wyczytałem to żeby uruchomić libreelca na MX3 to trzeba zaktualizować bootloader z poziomu androida, więcej informacji oraz plik aml do aktualizacji znajdziesz na tej stronie >>By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.<< .
Odpowiedz
#15
Odpowiedz
#16
Spróbuj aplikacji Etcher do wgrania libreelec i może innej karty pamięci?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Nie zapomnij że po wgraniu obrazu libreelec na SD trzeba usunąć aml autoscript inaczej nie włączy Ci się dualboot. Powodzenia!

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#18
Odpowiedz
#19
Nagrywaj obraz przez etcher img.gz. Komunikat dziwny świadczący że masz ochronę przed zapisem... Nie zaszkodzi spróbować z innej karty sd
Odpowiedz
#20
(18-09-2018, 10:46 PM)zm1c4l napisał(a): Nagrywaj obraz przez etcher img.gz. Komunikat dziwny świadczący że masz ochronę przed zapisem... Nie zaszkodzi spróbować z innej karty sd

Karta uszkodzona zapewne, formatowałem na wszystkie sposoby SDFormatterem, potem popróbowałem z innymi obrazami i zawsze to samo. Kurde specjalnie kupowałem tę kartę, myślisz że oddadzą mi pieniądze jakbym chciał zwrócić? Jakaś ściema, że np telefon mi karty nie wykrywa?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości