Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi enigma2 zgemma h7s (FanFilm)
#1
Zainstalowałem wtyczkę FanFilm na dekoderze Zgemma h7s soft OpenAtv 6.2, ale jest problem jak włączam jakiś film to co chwilę jakby się zatrzymuje obraz miał ktoś takie problemy? Może nie zatrzymuje a robi takie stop klatki (nie chodzi o to że się ładuje) Smile
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Gdyby to był android box powiedział bym ze problemem jest akceleracja sprzetowa ale na enigmie sie nie znam po szukaj w ust kodi akceleracji sprzetowej i ja wyłącz
Odpowiedz
#3
(16-09-2018, 08:30 AM)gzenio22 napisał(a): Gdyby to był android box powiedział bym ze problemem jest akceleracja sprzetowa ale na enigmie sie nie znam po szukaj w ust kodi akceleracji sprzetowej i ja wyłącz
A możesz mnie naprowadzić gdzie to jest?
Nie za bardzo mam takie ustawienia jak akceleracja sprzętową mam kodi 17.6 może tutaj to jest jakoś inaczej?
Jest jakiś problem z odświeżaniem zmieniłem ustawienie Dostosuj częstotoliwość odświeżania na zawsze i trochę lepiej.
W ogóle to jest śmieszne ale nie mam czegoś takiego jak za pauzowanie podczas włączenia filmu
Może podam dla ułtawienia parametry dekodera av ustawione na 2160 odświeżanie multi. W kodi ustawieione av na 1920x1080
Dodam, że mam tv samsung 4k
Dobra ustawiłem dałem 2160 statycznie 60hz działa Smile
Odpowiedz
#4
Wszystko w końcu udało się ustawić pytanie czy ktoś korzysta z tego buforu czy jest sens się w to bawić?
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
ogólnie chciałbym żeby buforowało się na dysk da się tak?
Odpowiedz
#5
Możesz ustawić większy buffor ale czy to w twoim przypadku zda egzamin to nie mam pojęcia bo nie znam tego urządzenia. Może warto zainwestować w real-debrid?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#6
Tak chodzi o to żeby buforowało np na dysk bo czasem serwisy wolno działają, albo jak nie na dysk to chociaż na pendrive
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Korzystam z IPTVplayera i on potrafi pobierać/buforować materiały na dysk.
Odpowiedz
#8
(18-09-2018, 04:36 AM)zdzichu napisał(a): Korzystam z IPTVplayera i on potrafi pobierać/buforować materiały na dysk.

Możesz powiedzieć jak masz to ustawione?
Odpowiedz
#9
Odpowiedz
#10
aaaa tutaj chodzilo Ci o iptv tak wiem korzystam Smile ale chodziło o buforowanie na dysk z kodi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości