Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mecool m8s pro L vs. philips tv
#1
Witam.

Kilka dni temu zostałem szczęśliwym posiadaczem mecool m8s pro L bo mój starszy tv nie był aż na tyle smart więc kupiłem pudełko. Trafiła mi się okazja na zmianę tv na nowszy (PHILIPS 55PUS7181) który jest na android tv.

Boxa mam głównie do biblioteki filmów i seriali z dysku hdd oraz tv z listy m3u oraz kodi - na boxie śmiga to elegancko i tutaj moje pytanie. 

Czy telewizor poradzi sobie z tym tak pięknie i box jest mi już zbyteczny czy warto zostawić boxa ? 

Pozdrawiam
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie mam dobry wspomnień z korzystania z ATV na telewizorach. Masz fajnego boxa ja bym przy nim został jako smart, a tv używał jako wyświetlacza. Wink
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
Po miesięcznym użytkowaniu dochodzę do kilku wniosków i zarazem pytania.

Próbowałem żeby box mi jednak ciągnął wszystko ale jednak tak nie da rady - kilka wniosków :

iptv na TV Philips : net światłowód 200mb po kablu i może chodzić cały dzień bez zacięcia a przyjdzie czas i nie da się obejrzeć bo będzie co chwile myślał.. kur*** można dostać.

iptv na Mecool : chodzi 5 razy szybciej sama aplikacja a obraz przy tych samych ustawianiach co w TV jest trochę gorszy jakościowo. Nie kumam tego. Jak box, który ma lepsze parametry radzi sobie gorzej niż telewizor ?

Netflix na aplikacji w TV : bez zarzutów

Netflix na boxie : wszystko się odpala ale tylko nieliczne rzeczy można odtworzyć ponieważ wyskakuje informacja, że materiał jest niedostępny.

Tak na krótko to dobrze, że nie pozbyłem się boxa bo widać będę musiał się pogodzić z tym, że część będę oglądał tu a część tu :I
Odpowiedz
#4
Mecool, przynajmniej mój, miał w domyśle bardzo dziwny soft. Polecam zainstalowanie sobie ROM-u TVStock Nexus z Freaktaba. Wszystko śmiga pięknie Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości