Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Animesub (pobieranie napisów)
#1
Witam, poszukuję wtyczki, która pobierała by napisy z serwisu animesub.info (coś na zasadzie wtyczki do napiprojekt). Serwis ten w odróżnieniu od napiprojekt/opensubtitles gromadzi napisy głównie tylko do anime.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wtyczka animesub znajduje się w tym By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować..

Podziękowali: szczuru
Odpowiedz
#3
Jest jakaś szansa że ten dodatek będzie działać ?
Odpowiedz
#4
Wtyczka działa prawidłowo.
Odpowiedz
#5
Mam raspberry pi z systemem OSMC opartym na KODI 17.6 i nie działa Sad odinstalowałem i zainstalowałem. Jestem pewien że napisy do anime którego szukałem i znajdują się na stronie animesub.info
Odpowiedz
#6
Jak zainstalować tę wtyczkę? w repozytorium nic nie ma do pobrania "Sorry about that, but we can’t show files that are this big right now"
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Tu jest jakaś nowsza:
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
wtyczka dziala, znajduje i sciaga napisy, ale jesli nazwa pliku viedo nie jest sformatowana odpowiednio to trzeba by szukac recznie,a to dla kazdego dramat... do tego na stronie sa napisy z formatowaniem czcionek i kolorowaniem oraz czesto wielkoscia czcionki, co utrudnia wszystko... dodatkowo trzeba wtyczke ktora wyswietli materialy vieo bez wtopionych napisow a wszedzie sa eng suby(wiec trzeba by to robic na rawach z anime torrent- przydal by sie torrent scraper do anime w serenie np albo scrubs v2) albo ktos musial by sie zainteresowac, potestowac, połatać i zrobić totorial z kad wziasc, jak zainstalwoac, i konfigurowac jakis addon ktory oczysci napisy i wyswietli je na filmie renderujac czarne tlo ktore zaktyje stare wtopione i ulatwi czytanie nowych, niestety anime to nisza, programisci nie maja czasu, a ja mimo iz hubal zrobi ta wtyczke na moja prosbe nie mam juz sil walczyc by cos w tym temacie wymyslic skoro sa wtyczki do anime autorstwa gala anonima, jest anime odcinki, animezona, wbijam, shinden i pare innych (shippuden dzial tylko w pl)
Odpowiedz
#9
Czy jest jakaś aktualna wersja? Powyższa przy próbie instalacji na Matrixie wyświetla błąd, że zależności Pythona 2. 14.0 nie mogą zostać spełnione.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości