Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan Film nie działa
#1
Witam. Mam problem z wtyczką Fan Film. Wcześniej miałem zainstalowane SPMC na boxie i przy uruchamianiu wtyczki wyskakiwał błąd wtyczki. Zmieniłem na Kodi 18 beta 2 i po zainstalowaniu Fan Film przez 2 dni było ok. Od wczoraj niestety znowu mam ten sam problem. Przy uruchamianiu błąd wtyczki. Dodam że Fan Film Lite działa bezproblemowo. Co może być tego przyczyną. Z góry dziękuję za pomoc. :-)
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Fan Film Lite nie może działać bezproblemowo bo już nie istnieje. I chyba Tomek dodał tam komunikat o migracji do zwykłego FF.
Instalujesz wtyczkę zgodnie z tym poradnikiem? By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli tak to jaki dokładnie błąd Ci wywala? Możesz też wrzucić logi.
Odpowiedz
#3
FanFilm Lite z ostatnich 2-3 wersji i FanFilm z analgoicznych okresów mają dokładnie ten sam kod, różniący się jedynie nazwą i ikonką. Więc nie ma możliwości że jeden nie działa a drugi działa. Bo to dokładnie te same wtyczki.
Jeśli nie podasz jaki błąd wyskakuje, to nie będziemy wiedzieli jak go rozwiązać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
(27-09-2018, 07:29 AM)Tomek napisał(a): FanFilm Lite z ostatnich 2-3 wersji i FanFilm z analgoicznych okresów mają dokładnie ten sam kod, różniący się jedynie nazwą i ikonką. Więc nie ma możliwości że jeden nie działa a drugi działa. Bo to dokładnie te same wtyczki.
Jeśli nie podasz jaki błąd wyskakuje, to nie będziemy wiedzieli jak go rozwiązać.

Gdzie mogę dokładnie znaleźć jaki to błąd bo przy uruchamianiu wyskakuje ogólnikowo że błąd i tyle
Odpowiedz
#5
Logi można uzyskać instalując Kodi logfile uploader, jest w oficjalnym repozytorium kodi, które już masz zainstalowane w swoim kodi. Po uruchomieniu tego skryptu automatycznie dostaniesz link, który tutaj możesz wkleić i wtedy zobaczymy co jest nie tak. Najlpeiej by było jakbyś to zrobił po uruchomieniu kodi i próbie uruchomienia niedziałającego fanfilm
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#6
Mam zeskanować ten kod QR z ekranu bo nie wiem jak sobie z tym poradzić
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
obok kodu QR masz link do logów na By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#8
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Zaktualizuj fanfilm używasz wersji z czerwca. Dużo zmian zaszło od tego czasu.
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#10
Aktualizowałem już wielokrotnie. Pokazuje że to wersja 2018.09.01. I bez zmian. Na S7 Edge ta wtyczka działa bez problemu. Tylko na boxie jest ten błąd.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości