Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fan Film nie działa
#11
Ale w logach pokazuje wersję z czerwca. Nie masz też w ligach repozytorium cherry
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Dalej błąd. A czy możliwe jest jest że wtyczki Fan Film i Fan Film Lite mają pomylone nazwy? Bo Fan Film Lite działa bez żadnych problemów.

Zaktualizowałem też repo Cherry z twojego linka. Dalej to samo.

Uruchomiłem Fan Film Lite i wrzucam linka z logami. By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Wtyczki fanfilm lite nie ma. Od 3-4 ostatnich wersji różnica była tylko w nazwie i ikonce. A tak naprawdę był to normalny fanfilm.

A najlepiej. Usuń obie wtyczki. Zainstaluj fanfilm z repo cherry. Musi dzialać.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#14
Niestety. Dalej nie działa i nie wiadomo czemu tak się dzieje. Trudno. Dzięki za pomoc i pozdrawiam. :-)
Odpowiedz
#15
Może to coś pomoże:
1. Odinstaluj FF i FF Lite.
2. Ustawienia - System - Dodatki - Zarządzaj zależnościami i tam usuń wszystkie osierocone dodatki.

Jak wiesz jak i gdzie możesz ręczenie usunąć katalogi po usuniętych dodatkch (tych osieroconych też jak są), jeżeli nie to:

3. Z repozytorium Lanik (znajdziesz w necie) zainstaluj KCleaner
4. Ustawienia - Dodatki - Moje Dodatki - Porgramy - KCleaner - Uruchom - Clean All + Compact All databases
5. Uruchom kodi i jeszcze raz zainstaluj FanFilm, z aktualnego repozytorium CherryTV.

Nie obiecuje, że to coś da... ale możesz spróbować.

Jak nie... jeszcze raz czysta instalacja kodi i najpierw instalacja FanFilm i następne dodatki jak będziesz instalował sprawdzać, czy po którymś się nie wysypuje FF.
Używać tylko pewnych i aktualnych repozytoriów.
W miarę możliwości unikać "zbiorówek repozytoriów", kategorycznie nie instalować jakichś gotowców kombajnów kodi ze wszytkim, lub dodatków typu "wizard" - z tego zawsze jest tylko bałagan, problemy z aktualizacjami i zależnościami.
Odpowiedz
#16
Po usunięciu wszystkich osieroconych zależności i ponownej instalacji wtyczki Fan Film wszystko działa jak należy. Dzięki za pomoc i pozdrawiam.:-D
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Witam, mam Kodi 18, posiadam Fan Film - problem z tą wtyczką mam taki, że pomału mi wczytuje dany serial/film i jej znalezione linki - czy jest jakiś sposób aby móc ten proces przyśpieszyć?
Odpowiedz
#18
Wyłącz w ustawieniach FF serwis TRT bo jest martwy od dłuższego czasu. Po wyłączeniu będzie Ci znacznie szybciej linki łapać.
Odpowiedz
#19
I jeszcze w ustawieniach ogólnych FanFilm, ustaw Timeout Źródeł na 15-20 sekund.
Odpowiedz
#20
(27-09-2018, 06:48 PM)DenDy napisał(a): Wyłącz w ustawieniach FF serwis TRT bo jest martwy od dłuższego czasu. Po wyłączeniu będzie Ci znacznie szybciej linki łapać.

Czy masz namyśli o źródle linków z TRT czy mowa tu o trakcie tv ?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości