Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Netflix 4k na 4 osoby za ~24zł/msc
#41
Odpowiedz
REKLAMA:



#42
(03-02-2020, 07:49 PM)Januszek napisał(a): By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

Potwierdzam, sposób działa. Trochę trzeba kombinować, ale do ogarnięcia

Czołem,
No więc ja robiłem metodą argentyńską....
1. VPN (tu dowolność, byle nie nordvpn) + TOR z ustawieniami na argentynę.
2. Kupione przez przeglądarkę kartą wirtualną revolut koszt na nasze 28 z groszem.
3. Konto działało przez tydzień (7 dni). Dostałem maila że konto zablokowano ze względu na podejrzenie fraudu Tongue

O numer telefonu pytał ale albo nie skorzystał albo sms nie dotarł i po którejś próbie zwyczajnie mnie przepuścił dalej 0_0
Używałem netflixa TYLKO na TV bez vpn'a, całkowicie opłacone itd. Infolinia napisała że odeślą kasę w ciągu ok 10 dni roboczych Tongue
Odpowiedz
#43
Moje działa drugi miesiąc Smile

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#44
[Obrazek: eae5ec1ed0634ef1.jpg]

Źródło: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#45
hahahahaha

a nie jednak mnie nie śmieszy Tongue
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#46
Netflix?
Co?
Ty wiesz co...
Smile
# Kodi rządzi #
Odpowiedz
REKLAMA:



#47
Dokładnie, nie ma co brać do głowy, cena jest i tak śmiesznie niska [Obrazek: k045.gif]
Odpowiedz
#48
Źródło: gadzetomania.pl a gadzetomania.pl od Źródło: Spidersweb, za takie newsy to ja dziękuje
▂▃▅▇█▓▒░۩۞۩ -=# N.I.X.S #=- ۩۞۩░▒▓█▇▅▃▂
"wiem, wiem że gdzieś istnieje idealny świat gdzie ktoś czyta posty a nie tylko zadaje pytania"
Odpowiedz
#49
Hej.
Może podzielę się swoją metodą.  Miałem konto na 4 ekrany za £11.99 (mieszkam w UK). Jakiś miesiąc temu przestałem opłacać. Dziś zalogowałem się (korzystając ze starego konta) na stronę brazylijską i płace £6.79. Odpowiednio dla waluty polskiej wychodzi 34.30zł. Może drożej niż w Turcji, czy Argentynie ale szybko i wygodnie. Skorzystałem z wtyczki Urban Shield do przeglądarki Opera (pewnie pod inne też jest), podałem fokalizację - Brazylia , wbiłem na stronę i opłaciłem moją angielską kartą. Bez kombinowania z jakimiś wirtualnymi kartami i numerami telefonu. Zapytało tylko, czy chce numer zaktualizować. Zostawiłem angielski i śmiga.
Odpowiedz
#50
Mi wywalili brazylijskie konto po 2 miesiącach Sad
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości