Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
https://tvonline.vectra.pl
#1
czy możliwe jest utworzenie wtyczki do zasobów vectra online? tv online dostępne po zalogowaniu dla klientów, kanały ładnie chodzą w przeglądarce.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Witam
Podłączam się o prośbę stworzenia wtyczki vectra do Kodi . Sama aplikacja chodzi dobrze (na telefonie i ) ale na android boxie wygląda to już trochę gorzej ponieważ wtyczka ewidentnie nie jest przystosowana do obsługi pilotem...
Odpowiedz
#3
Czy to działa na IP poza Vectrą?
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#4
Nie a reklamują jako everywhere tak jak Play swoje 5G, czyli everywhere znaczy: kuchnia, sypialnia, pokój, łazienka w obrębie własnego mieszkania Smile
Odpowiedz
#5
Działa, ale tylko część kanałów. Teraz nie mam vectry więc nie sprawdzę, ale zdaje się że tvny i polsaty nie działąją po za ich siecią.
Odpowiedz
#6
Potwierdzam słowa ghost12. Ja oglądam vectrę online poprzez internet UPC. Dołączam się do prośby o stworzenie wtyczki, dodam że kiedyś taką wtyczkę gdzieś znalazłem, tylko że nie było tam możliwości wpisania numeru klienta jak i hasła. W tym momencie zainstalowaną mam aplikację vectra onlie z telefonu na tv. Wszystko śmiga jak należy, poza jednym, w aplikacji nie działa pilot i do korzystania z niej potrzebna jest myszka, co jest bardzo upierdliwe.
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
Również jestem zainteresowany wtyczką vectry, posiadam mi boxa niestety aplikacja vectry jest tylko na android, a nie android tv.
Odpowiedz
#8
Ja oglądam Vectrę w Niemczech . Oferta programowa zależna jest od pakietu ale tak czy siak podstawy tzn 1,2 Polsatu czy TVN nie uświadczy (mam do tego wp pilot) są za to inne kanały i wcale nie jest źle (w załączniku zamieszcze listę) największą bolączką aplikacji jest jak pisali koledzy to nieprzystosowanie do pilota i stąd prośby o stworzenie wtyczki (a najlepiej do dwóch klientów wp pilot plus Vectra ,lub nc+ )
By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#9
Do wp pilot jest wtyczka i możesz nawet eksportować listę kanałów żeby działała w zakładce telewizja. Obawiam się, że nikt nie podejmie się zrobienia wtyczki do Vectry...
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#10
Temat wtyczki do vectry pojawia się od 4-5 lat. Kiedyś nawet jakaś była (z 4 lata temu), i od tycz kilku lat nie znalazł się jeszcze na tyle biegły i zdeterminowany użytkownik vectry co by się taką wtyczką zajął.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości