Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M8S Pro vs Netflix
#11
Jeśli masz jeszcze chwilę to mam kilka pytań.

Na ile to jest bezpieczne? Jeslicos pójdzie nie tak to jestem w stanie wrócić do ustawień fabrycznych?

Po instalacji CoreElec w jakiej jakości odpale Netflixa?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
CoreELEC nie ingeruje w pamięć wewnętrzną. Zainstalowany i uruchamiany jest z karty pamięci. Więc aby uruchomić ponownie Androida wystarczy wyciągnąć kartę pamięci albo z menu CoreELEC wybrać "uruchom z pamięci wewnętrznej".

CoreELEC jest na bazie Kodi 18 więc odpalisz Netflix w 720p.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#13
Ok. Dzisiaj podziałam. Wielkie dzięki za odpowiedzi i poświęcony czas. Mam nadzieję, że się uda bo w przeciwnym razie box leci na sprzedaż. Kupiłem go specjalnie pod Netflixa.

Ewentualnie jakie inne boxy za jak najmniejsze pieniądze spełniały by wymagania Netflixa?
Odpowiedz
#14
boxów z certyfikatem dla netflixa to za dużo nie ma, pomijając firmę mecool i jej wynalazki zostaje jeszcze:

1.Xiaomi Mi TV Box
2.Fire TV / Fire TV Stick
3.Nvidia shield

jeśli ma być tanio to chyba najlepiej wziąć miboxa od xiaomi

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
Dzięki za info odnośnie boxów.

Z innej beczki. Jakie wgrać dtb pod Mecool m8s pro (wersja bez L czy W)?
Odpowiedz
#16
Według aplikacji mój procesor to ARM Cortex-A53. Czyli mogę zainstalować CoreElec? Bo nie znam się na tych symbolach...
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
(30-09-2018, 05:37 PM)Dzidel17 napisał(a): Według aplikacji mój procesor to ARM Cortex-A53. Czyli mogę zainstalować CoreElec? Bo nie znam się na tych symbolach...

To akurat nie wiele mi mówi bo może to być zarówno S905 jak i S912.
Ile ram ma twój box?
Odpowiedz
#18
Jest jeszcze Ferguson ATV, tam Netflix idzie w 4K.
Odpowiedz
#19
M8S już sprzedany. Teraz będę szukał czegoś innego.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i poświęcony czas.

Zastanawiam się nad kupnem Chromecasta 2.0, ponieważ chce odpalać na TV Netflixa i Youtube, a on na to pozwala.

Pytanie czy ktoś z niego korzystał? Widziałem w dobrej cenie, ale pochodzi z USA. Według właściciela wszystko ładnie działa, a jedyną różnicą jest wtyczka od zasilacza.

Czy taki chromecast z USA może nie działać u nas? Czy różnią się pasma Wifi lub coś podobnego? Ktoś posiada wiedzę na ten temat?
Odpowiedz
#20
Chromecast to tak średnio bym powiedział. Kup sobie jakiegoś mecoola z widevine L1 i ciesz się z dużej możliwości tego pudełka. Chromecasta to taki łącznik między telefonem, a TV. Używałem i po stokroć polecam jednak TV box.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości