Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
proszę o pomoc w zakupie nowego boxa 4K
#1
Witam,
Moi drodzy forumowicze i forumowiczki,bardzo proszę o pomoc ,doradzenie,jaki box mam zakupić.Aktualnie kodi mam zainstalowany w android tv Sony 55XE9005 oraz TV BOX X96 oba działają super,ale w jednym parametrze nie zdają egzaminu,mianowicie bardzo zależy mi na oglądaniu filmów w jakości 4k poprzez wtyczki na przykład Supremacy lub Maverick TV .Na powyższych urządzeniach albo w ogóle nie idzie ,albo buforuje i też nie idzie.Mam zamiar zainwestować w nowy sprzęt który będzie obsługiwał bez problemu te filmy.Parametry które mnie interesują to 4 GB RAM no i gniazdo Ethernet i WiFi 2.4GHz/5GHz.Na allegro wypatrzyłem coś takiego,czy myślicie że to spełni moje oczekiwania,proszę o przesłanie swoich propozycji,niezmiernie będę wdzięczny.Acha jeszcze jedno,nie chciałbym też wydawać na ten sprzęt fortuny,myślę żeby zmieścić się w kwocie 500 zł


By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Moim zdaniem nowy box nie pomoże na problemy z odtwarzaniem 4k z wtyczek - po prostu pirackie źródła nie wyrabiają ;-)
Box z twojego linku jest na Realteku RK3328 - czyli żadnego alternatywnego softu tam nie zainstalujesz , odpada też libreelec,coreelec.
to urządzenie nie ma też certyfikacji widevine level 1 czyli netflix nie będzie nawet w 1080p a co dopiero w 4k.

PS.
Cena też słaba na gearbest jest za 185zł

By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#3
@jon1022 dziękuję.Faktycznie ,zapomniałem o tym że nowe urządzenie powinno mieć certyfikację Natflixa,bo z niego też korzystam. Ale może zapytam inaczej,czy są osoby które korzystają z kodi i oglądają źródła 4k ,bez zacięć,bez problemu,jeśli tak to na jakim sprzęcie.Czy faktycznie opłaca mi się inwestować w nowy sprzęt,czy raczej ten temat odpuścić.Bardzo proszę o pomoc
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości