Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mecool M8s Pro L
#11
A jak z odprowadzaniem ciepła przy normalnym korzystaniu? Podobno mocno się grzeje.. LAN jak rozumiem 1Gb/s?
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
(18-11-2018, 02:18 PM)farben napisał(a): LAN jak rozumiem 1Gb/s?
  • Ethernet: 100M
Ten z Allegro trochę przesadził.
Odpowiedz
#13
Ok no I przyszedł, przesyłką 24h. Zamówiłem bez pilot VC bo go nie potrzebuję. Nie ma zainstalowanej wersji ATV zwykły android 7.1.2. Netflix preinstalowany, w sklepie Play mi Netflixa nie wyszukuje... Odtwarza tylko SD.. O co chodzi?
Odpowiedz
#14
Instaluj nexus ATV
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#15
Zainstalowałem, Netflix się nie odpalał, krótkie poszukiwania informacji o błędzie i po instalacji BurnKeyTool zagrało..

Dziwne bo box był od dawna reklamowany na różnych stronach jako obsługujący Netflix HD, kiedy jeszcze nie miał wersji ATV, w dodatku na zwykłym Androidzie nie obsługiwał też YouTube w 4K tylko max 1080p..

Wifi 2G to jakas pomyłka, znacznie lepiej 5G ale najlepszy i tak kabel choć mój stary S905 i tak dawał po kablu więcej.
Odpowiedz
#16
Box od dawna obsługuje FHD z Netflix jednak Netflix jakiś czas temu poblokował Mecoole (i nie tylko) i nie działał Netflix wcale. PRoducent wydał tę apkę do nadpisania klucza i śmiga Netflix w FHD.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Kolejne problemy z tym pudełkiem to:

- zabawa w szukanie ustawień programów do IPTV, zwlaszcza jeśli chodzi o wybór playera i akcelerację sprzętowa lub nie. Delikatny brak synchronizacji dźwięku i obrazu, sprzętowa akceleracja w większości przypadków nie działa tak jak powinna. Najlepiej chyba działa Perfect Player i w dodatku na domyślnych ustawieniach.
- WP pilot ze sklepu ATV nie działa jako aplikacja ATV, bez myszki się nie obejdzie bo nie można poruszać się po liście kanałów, obraz jest odtwarzany w okienku ale po przejściu na pełny ekran jest tylko dźwięk a brak obrazu. Nie wiem na ile to problem apki a na ile boxa.
- showmax chyba nie pamięta ustawień ścieżki dźwiękowej lub nie bierze jej z systemu i przeważnie daje inną niż polska.
- Kodi działa znacznie gorzej niż mój stary box z Coreelec, ale to niestety przypadłość wszystkich boxow z S9xx
Odpowiedz
#18
1. Do IPTV używam CoreELEC z TVheadend lub tylko PVR IPTV Simple Client i nie widzę problemów. Jeśli chodzi o ATV to sprawdź aplikację Perfect Player, która używa akceleracji sprzętowej.
2. Aplikacje ATV działają tak samo na mecool czy innych. Jednak jeśli używam WPpilot to korzystam z wtyczki i eksportuję listę do PVR IPTV Simple Client razem z EPG.
3. Showmax mam w poważaniu za akcję z wtyczką więc niech giną - i tak tam nic nie ma.
4. Cały czas korzystam z CoreELEC = praktycznie zapomniałem o Androidzie. Jedynie kiedy potrzebuję skorzystać z NC+GO odpalam androida.
CoreELEC mam na karcie pamięci klasy 10. Wsio śmiga bez problemu. Na drugim boxie CoreELEC jest w pamięci wewnętrznej i robi jaki serwer np tvheadend do nagrywania IPTV.
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#19
Dwa miesiące temu kupiłem tego box`a wszystko było ładnie , ale ostatnio bywaja problemy z sychnronizacja glosy do obrazu ( w szczególności na netflixie ) jakies rady jak to naprawic ?
Odpowiedz
#20
Mi przestał działać Netflix na android tv, cokolwiek próbuję odtworzyć pojawia się komunikat "Ten tytuł nie jest dostępny do natychmiastowego oglądania. Wybierz inny tytuł." Kod błędu tvq-pb-103 (2.10.0)

Wersja 6.1.1 build 2440
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości