Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Oznaczenie obejrzanych materiałów, jak zrobić?
#1
Oglądam seriale przez wtyczkę telewizja polska. Na starym kodi jak obejrzałem odcinek to na liście był zaznaczony takim ptaszkiem. Jak to zrobić w nowym kodi?[Obrazek: 6297a332baa831d3546f1ace72b84664.jpg]
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Nie ma na to rozwiązania?

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Hej
Moim zdaniem to jakiś bug w kodim.
Użytkuję kodi 18 od pierwszej wersji alpha i na początku to odznaczanie działało, przestało po którejś aktualizacji Confused
Prawdopodobnie naprawią to przy finalnej wersji (jeśli ktoś zgłosił taki problem developerom kodi)
Odpowiedz
#4
U mnie na coreelec i na windowsie działa te oznaczenie. Co prawda czasem jest wizualny bug i ptaszka nie widać :p
Odpowiedz
#5
Witam, czy znalazło się na te znaczniki jakieś rozwiązanie?
Odpowiedz
#6
We wtyczce FanFilm, po obejrzeniu danego odcinka jakiegoś serialu, nie mam ptaszka odznaczającego obejrzany odcinek...ale na przykład we wtyczce Phantom, każdy zaliczony odcinek jest optaszkowany, jako już obejrzany [Obrazek: r025.gif]
Odpowiedz
REKLAMA:



#7
@carolef Udało się rozwiązać problem?
Odpowiedz
#8
Odkurzę temat, bo po zmianie sprzętu i wersji Kodi mam to samo. Brak oznaczenia obejrzanych odcinków bywa denerwujący, a niestety dzieje się tak na wtyczce TVP i Polsat. Czy jest jakiś sposób, żeby to naprawić, albo może jakaś dodatkowa wtyczka jest w stanie to ogarnąć?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości