Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
M8S Pro+ chyba padł ?
#11
Byłoby miło, dzięki. Dodam jeszcze, że w sumie odkąd pamiętam jak jadę na LE, to zdarzały mu się czasami jakieś freezy całkowite systemu, albo całkiem zielony obraz (wejście HDMI jest zbyt głęboko osadzone i czasami nie stykało), albo właśnie całkowicie czarny obraz przy włączaniu. I wtedy za każdym razem odcinałem po prostu zasilanie. Takie rzeczy działy się może raz na 20-30 włączeń ale może coś w ten sposób uwaliłem.

Ten reset to pewnie jest u mnie sprawny, tylko, że box w tej chwili tak jakby w ogóle się nie chce włączyć z jakiegoś powodu, tylko tkwi w standby po podaniu zasilania. Może nie resetem, tylko jakieś inne piny trzeba zewrzeć, gdzieś na pamięci czy coś.
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Nic już nie rozumiem. Męczyłem się do pierwszej w nocy i próbowałem resetować, podpinałem i odpinałem chyba z 50 razy - ciągle czerwona dioda. Dzisiaj wstaję, podpinam pod PC - świeci na niebiesko. Brak reakcji na reset, po podpięciu do HDMI sygnał wykrywa ale jest czarny obraz, żadnego Nexusa, nic.
Odpowiedz
#13
Podepnij pod hdmi wciśnij i przytrzymaj reset potem podłącz pod zasilanie i puść aż pojawi Ci się logo a przynajmniej powinno. Dziwna sprawa trzeba kombinować...
Odpowiedz
#14
(03-10-2018, 12:35 PM)zm1c4l napisał(a): Podepnij pod hdmi wciśnij i przytrzymaj reset potem podłącz pod zasilanie i puść aż pojawi Ci się logo a przynajmniej powinno. Dziwna sprawa trzeba kombinować...

Ale po wciśnięciu resetu, dioda powinna chyba znowu na chwilę zaświecić się na czerwono a potem znowu na niebiesko? Bo u mnie ten reset chyba nie jest sprawny Big Grin
Odpowiedz
#15
Ok, poszło.

Zewrzeć reset
podłączyć USB
>>>podłączyć zasilanie<<<

Teraz mam pytanie, bo chciałbym zainstalować CE na wewnętrznej. Zakładając, że by się w nim coś skrzaczyło, nie ma potem problemu, żeby znowu wgrać fabryczny przez BurningToola?
Odpowiedz
#16
Dziwne, nigdy nie podłączałem zasilania. Big Grin
Tak jak wgrasz CE możesz później użyć USB Burning Tool do wgrania znów Androida. Sprawdzone. Wink

Podziękowali: kodivier
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Dzięki za pomoc Wink Może USB podawał za mało napięcia i dlatego nie chciało się włączyć, albo kabel robił duże straty/opór, chociaż ma może z 40cm.
Ale na szczęście wszystko działa, czyli winny był jednak soft Smile
Odpowiedz
#18
Ja używam kabla USB ok 7cm, możliwe że dlatego zasilania nie potrzebuje. Ważne, że odżył. Smile
Jeśli chcesz nas wspomóc jakąś kwotą możesz to zrobić przez poniższy banner!




 [Obrazek: a015.gif]


Jak uzyskać logi: By zobaczyć linki musisz się zalogować lub zarejestrować.
Odpowiedz
#19
Miałem to samo. Zamówiłem nowego MI8S Pro W. Po tygodniu chciałem jeszcze raz sprawdzić popsutego MI8S Pro + i okazało się że działa. Okazało się że problem tkwi w zasilaczu. Po podłączeniu starego zasilacza do do nowego boxu dioda znowu na czerwono. Wziąłem zasilacz od ładowarki ( min 2 A.) i działa. Musiałem tylko podlutować wtyczkę do kabla USB zasilacza. Zasilacz musi być jednak 2A inaczej box fiksuje. Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości