Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wkurzający problem!
#1
Witam, 
mam taki problem, że po kliknięciu pauzy i ponownym uruchomieniu filmu dźwięk znika na ułamek sekundy. Wiem, że to niby nie przeszkadza ale mnie to strasznie wnerwia, gdy zatrzymam w momencie gdy ktoś coś mówi i poźniej włączę film to nie słyszę co mówił i muszę przewijać film -10 sek. Czy ktoś wie jak naprawić to? Żeby dźwięk leciał cały czas, a nie znikał na ułamek sekundy po włączeniu filmu?
Odpowiedz
REKLAMA:



#2
Wiele czynników może na to wpływać może masz włączone przekazywanie dźwięku do urządzeń zewnętrznych, włączone dekodowanie AC3/E-AC3/DTS, opóźnienie dźwięku może powodować chociażby odświeżanie częstotliwości przy odtwarzaniu filmów, wolny bufor streamu lub brak ustawienia buforu który zawczasu Ci załaduje. Zacznij od ustawień buforu w kodi.
Odpowiedz
#3
Też miałem kiedyś problem. Przydała się wtyczka unpause JumpBack - po zapauzowaniu i uruchomieniu cofa film o kilka/kilkanaście sekund (do ustawienia), co pozwala na prawidłowe zbuforwoanie i zsynchronizowanie video z dźwiękiem.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#4
Oglądasz na PC ? Zapewne karta dźwiękowa się wyłącza kiedy jest nieaktywna, nie dostaje sygnału. W Kodi jest w ustawieniach opcja żeby był cały czas wysyłany cichy sygnał żeby zapobiec przejściu karty w standby. Miałem coś takiego na płycie MSI.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości