Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kłopot z buforowaniem - Openload
#21
Yep! : )
Odpowiedz
REKLAMA:



#22
Nakładki to buildy.
"Mym sojusznikiem jest Moc, i potężnym sojusznikiem ona jest." -- Mistrz Yoda

Ze względu na prośbę jednego z Junior Member: nie odpowiadam na PW
Odpowiedz
#23
Już mnie to kodi za przeproszeniem wkurwia. Od pół godziny próbuję cokolwiek włączyć. Rezultat jest taki, że dwa razy coś tam załadowało, ale od razu się zacięło. Potem już nic nie działało. Sprawdziłem na 3 urządzeniach. Nie jest to wina sprzętu, nie jest to wina internetu. To jest ewidentnie wina programu albo tych wtyczek. Włączam ten sam materiał przez www i oczywiście działa bez problemu. W tygodniu mogłem oglądać bez jakichkolwiek przeszkód, a teraz wszystko leży.
Odpowiedz
#24
Jeśli to wina wtyczek to czemu tylko Ty masz problemy? Wczoraj w niedzielę wieczorem rzeczywiście było kiepsko z streamem bo serwery były dobrze przeciążone ale dziś w normalne dni robocze nie ma problemu. Kup sobie normalnego boxa jeśli do tej pory siedzisz z tym intelkiem albo zrób zakup konta w RD i sprawdź czy rzeczywiście problem leży w tych '' wtyczkach ''.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#25
(03-12-2018, 02:25 PM)zm1c4l napisał(a): Jeśli to wina wtyczek to czemu tylko Ty masz problemy? Wczoraj w niedzielę wieczorem rzeczywiście było kiepsko z streamem bo serwery były dobrze przeciążone ale dziś w normalne dni robocze nie ma problemu. Kup sobie normalnego boxa jeśli do tej pory siedzisz z tym intelkiem albo zrób zakup konta w RD i sprawdź czy rzeczywiście problem leży w tych '' wtyczkach ''.

Wysłane z mojego SM-J730F przy użyciu Tapatalka

Ale to nie jest na 100% wina boxa, bo sprawdzałem to na mega wydajnym komputerze z Intelem 9600K, 16GB RAM, dyskiem SSD na lepszych pamięciach i grafiką GTX ASUS STRIX 1080 8GB. Zużycie internetu przy włączonym programie jest niemalże zerowe. Spróbuję z czymś innym. Źródła z Exodus działały bez problemu, ale akurat w tym przypadku interesuje mnie lektor.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości