Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seriale na HBO MAX
#11
(03-02-2022, 12:29 PM)Łonogrzmot napisał(a):
Warto dodać, że to pierwszy nasz serial który trafił na HBO Max
Odpowiedz
REKLAMA:



#12
Obejrzałem te dwa pierwsze odcinki, coś mi nie podszedł, jakiś taki "drętwy", ale to już może niech każdy sam...


Odpowiedz
#13
Komediantki.
Podstarzała diva z Las Vegas, która swoje lata świetności powoli ma za sobą stara się pozostać na topie. Ma kasę, nazwisko, znajomości ale powoli zaczyna znikać z plakatów. I jej agent kojarzy ją z młodziutką, przebojową i bezkompromisową kabareciarą której ze względu na jej niewyparzony język nikt nie chce zatrudnić.
Te Panie różni wszystko. Wiek, stan posiadania, filozofia życiowa, wygląd, ubiór, rozkład dnia... Po prostu dwa bieguny. Umówione ze sobą są wbrew swojej woli ale mimo antypatii jaką względem siebie wzbudzają pojawia się też iskierka zainteresowania i ....
I co z tego wynika trzeba zobaczyć samemu. Jestem po dwóch odcinkach i bardzo mi sie podobało. Lekko, zabawnie, sympatycznie. A język i docnki tych dwóch jędz... Palce lizać.
Odpowiedz
#14
Pojawiła się kolejna świetna produkcja.
Serial Tokyo Vice.
Ale to się ogląda! Pięknie pokazany klimat bardzo specyficznego miasta z lat 90-tych. I  cudnie zaprezentowana bezwzględna Yakuza.
Ze swoimi obrzędami, sposobem działania i bezwzględną brutalnością.
I w tym wszystkim młody Amerykanin który próbuje się w tym świecie odnaleźć.

Odpowiedz
#15
Pokazał się trailer kolejnej układanki w historii Batmana.
Mieliśmy już wybitny film o jednej z postaci, o Jokerze a teraz zapowiada się serial o kolejnym złym charakterze o Pingwinie.
Jokera będzie ciężko przebić ale dajmy szansę tej produkcji. Po Duchach Inisherin liczę na Colina Farrella.
Odpowiedz
#16
Tym razem serial rumuński.
Spy/Master.
To opowieść o najbliższym współpracowniku  Nicolae Ceaușescu. Osobie tak zaufanej, że ma dostęp do najskrytszych nawet rodzinnych spraw tego dyktatora. Tylko, że Victor Godeanu jest agentem ruskich służb. Bojąc się ujawnienia szuka on drogi ucieczki na zachód. Pomaga mu w tym powabna agentka Stasi. Fabuła jak fabuła ale realia pokazane w tym serialu naprawdę robią wrażenie.  Akcja się dzieje pod koniec lat 60-tych i nie zdajemy sobie dzisiaj sprawy, że w tamtych latach Rumunia była oknem na świat zachodni skostniałego obozu wschodniego.
W 57 roku przekonali sowietów do wycofania swoich wojsk z terenu ich kraju, w 61 r. ograniczyli nauczanie języka radzieckiego w swoich szkołach, w 68 nie uczestniczyli w interwencji zbrojnej w Czechosłowacji, Ceausescu otwarcie krytykował politykę ZSRR, szukał sojuszy z innymi państwami. Rumunia rozpoczęła również politykę otwartości wobec Stanów Zjednoczonych i Europy Zachodniej. Seria oficjalnych wizyt w krajach Zachodu (w tym w USA, Francji, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii) sprawiło, że Ceaușescu zyskał na Zachodzie opinię reformowanego komunisty i oświeconego przywódcy. Rumunia była pierwszym i jedynym krajem bloku wschodniego, który nawiązał oficjalne umowy handlowe ze Wspólnotą Europejską.
Teraz wydaje nam się to niewiarygodne ale tak właśnie było. I w tych realiach dzieje się ten serial. Dbałość o scenografię, kostiumy, sposób mówienia tamtej doby  robi wrażenie. Nie widać tu sztuczności jak np. w naszym Gierku.
Polecam bo i naszego Żuka zobaczyć można:-)
Akcja całkiem wartka i trzyma w napięciu. Dopiero jestem co prawda po dwóch odcinkach ale z przyjemnością obejrzę następne.
Odpowiedz
REKLAMA:



#17
Jak ktoś lubi mordobicie to pojawił się trzeci sezon serialu Warrior.
Sceny walk, zdjęcia to mistrzostwo świata. Do tego i sam serial do tej pory był całkiem strawny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości